0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Aqua Marina CORAL TOURING

Katalógové číslo: 51957025
Model: CORAL TOURING
478,36 € 684,45 €
Zľava: 30%
Kúpiť

Paddleboard Coral Touring je novinkou roku 2022 a je vhodný pre pádlerky všetkých úrovní. Tento paddleboard bol vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré sa chcú vydávať na dlhšie vychádzky. Vďaka podarenému dizajnu sa stanete hviezdou pláže i rybníka. S týmto paddleboardom sa budete cítiť najlepšie na rovnej hladine, ale nesklame vás ani na miernych vlnách mora.

Paddleboard je vyrobený kvalitný drop stitch light technológiou vďaka ktorej je ľahký a ľahšie sa skladá. Za zmienku stojí aj unikátna HF (High Frequency) Welding Technology, ktorú Aqua Marina využíva na spojenie PVC vrstiev. Pri nej sa využíva elektromagnetická energia ktorá uvoľňuje teplo. To zapríčiní topenie jednotlivých PVC vrstiev a umožní tak ich následné spojenie (pod vysokým tlakom). Tento spôsob je šetrný k prírode a prináša jedinečnú ľahkosť. Vďaka svojmu výtlaku 228 L uvezie podľa výrobcu až 105 Kg, ale na dosiahnutie ideálnych vlastností je lepšie zaťažiť ho výrazne menej.

Model roku 2022 sa pýši nielen krásnym dizajnom, ale aj kvalitnou celoplošnou potlačou. Okrem obvyklej výbavy ako je nákladný priestor vpredu, D-ring na uchytenie leashe vzadu, a vylepšené EVA podložky pre maximálny komfort, tu nájdeme aj pár vychytávok navyše.

Paddleboard je vybavený extra D-ringmi, ktoré umožnia pripojiť kajakovú sedačku. Pre možnosť výletov na dlhšie trasy je vybavený aj extra nákladným priestorom vzadu. Vďaka tomu môžete efektívne rozložiť aj objemný náklad. Rovnako ako ostatné modely z vylepšenej série, aj CORAL TOURING sa pýši lepšou protišmykovou podložkou, zosilnenými bočnicami a vylepšenou dvojčinnou pumpou Liquid air V2. V zadnej časti paddlenoardu nájdeme kick pad, ktorý uľahčí náročnejšie otočky.

Tvar / UrčenieTouring
Dĺžka11'6" / 350cm
Šírka31" / 79cm
Hrúbka6" / 15cm
Výtlak228 L
Doporučená hmotnosť jazdca105 kg
Hmotnosť paddleboardu9,6 kg
Tuhosť/doporučený tlakMaximálny 15 PSI / Odporúčaný 15 PSI
TechnológieSingle layer
Druh/Rozmiestnenie finiek1 nasúvací
V sade s veslomÁno
Veslo za zvýhodnenú cenuNie
Možnosť pripojiť sedačkuÁno
Možnosť pripojiť plachtuNie
Extra výbava v ceneLeash
Súčasť baleniaLeash
Paddleboard
Transportná taška
Pumpa
Pádlo
Flosna

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore