0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon BLOW SET 21/22

Katalógové číslo: 90236129
Model: BLOW SET 21/22
537,15 € 637,97 €
Zľava: 16%
Kúpiť

Doska

Snowboard BATALEON BLOW je mäkká twin doska Blow, ktorá sa hodí na jibbing a jazdenie v parku. Má nízky camber pre dobrý pop a väčšiu stabilitu na prekážkach. Vďaka 3BT profilu nikdy nezachytí hranou pri nedotočenom dopade. Pogumované sidewally tlmia nárazy a bránia prerazeniu hrany o prekážku.

VHODNÉ PRE JAZDCOV: mierne pokročilý až skúsený

URČENÉ NA: STREET JIB / PARK / ZJAZDOVKA

PREHNUTIE: Jib 3BT™

  • profil ušitý na mieru pre všetkých milovníkov streetu a jibu
  • vyznačuje sa nižším camberom a širšou rovnou plochou, je to pre väčšiu stabilitu na prekážkach
  • 3BT začína už od začiatku inzertov snowboardu a zo všetkých 3BT profilov sa strany zdvíhajú najmenej, je tak dosiahnutá maximálna stabilita v sľudách

Triple Base Technology (3BT) : patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonov sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vymedzený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína zdvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré nabíja 3BT technológiu a dodáva ešte väčší pop. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšie plávanie v prašane, stabilnejšiu rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany! S 3BT to zničíš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.

Jib 3BT™ + Sidekick™

Low Camber

TVAR: Twin OutlineJADRO: Core Core: drevené jadro zložené z topoľa a buka. Pridaný buk zosilňuje jadro pod viazaním a pridáva viac popu na špičke a pätke snowboardu

LAMINÁCIA: Bi-Ax Laminate : laminácia je na jadre snowboardu zložená v uhle 90° a 0°. Ideálne zloženie pre zábavnú dosku, ktorá spolupracuje s jazdcom.

SKLUZNICA: Super Slick X : extrudovaná sklznica s najvyšším možným molekulárnym obsahom, ktorý je možné pre túto sklznicu použiť. Je odolnejšia, rýchlejšia a ľahko opraviteľná.

Flip Flop Base : sklznica existuje v dvoch farebných prevedeniach (prehodené farby), každý snowboard to môže mať inak ako je na obrázku. Je to kvôli tomu, aby vznikalo menej odpadu a tu menšie zaťaženie pre planétu.

TVRDOSŤ: 2 (Stupnica tvrdosti kde 1 je najmäkšia a 10 najtvrdšia)

Central Super Tube : novinka sezóny 18/19. V oblasti čistenia dosky je umiestnená dutá karbónová trubička, ktorá zaisťuje lepší pop.


Shock Walls : nová vychytávka v kolekcii 18/19. Bočné steny vyliate polyuretánom pohlcujú nárazy a chránia bok snowboardu pred prerazením.

Tabuľka veľkostí:

Veľkosť (cm) 145 148 151 153 154W 155
Efektívna hrana (mm) 1104 1144 1169 2285 1193 1200
Šírka nose (mm) 285 289 291 293 305 296
Šírka stred (mm) 248 250 250 252 263 255
Šírka tail (mm) 285 289 291 293 305 296
Radius (m) 7.25 7.35 7.45 7.55 7.6 7.7
Setback (mm) 0 0 0 0 0 0

VIAZANIE

Switchback BLOW black je stredne mäkké viazanie , ktorého súčasťou je Flatback Highbacks pre tú správnu podporu. Miller straps sú ideálne na freestyle, pri ktorých nechýba gumové tlmenie pre prirodzený pocit na doske. To všetko prispieva k super hravej jazde v parku aj mimo neho. Uži si ničím neobmedzenú jazdu s Switchback BLOW black.

Úroveň: stredne pokročilý

Flex : stredný

Stredná

Baseplate:
  • Solid Base - V strekovaný do patentovanej zmesi nylonu a skleného vlákna pre zaistenie optimálnej pružnosti, odozvy, odpruženia a pevnosti s minimálnou záťažou. Ide o osvedčenú platformu, ktorá sa dobre ohýba s tvojou doskou. 
  • EVA Footbed - Integrované EVA polstrovanie na zníženie vibrácií.
Highback:
  • Flatback Highback - Eiki Helgason navrhol Flatback Highback pre odozvu od päty k špičke. Jeho minimálne zakrivenie ho robí super flexibilnými pre jibbing a graby. Jeho vysoká výška podporuje vysokorýchlostný carving a bezpečnejšie dopady. Je anatomicky tvarovaný a má regulovateľný náklon dopredu na nastavenie požadovanej citlivosti.
  • Adjustable Forward Lean
Straps:
  • Miller Straps - J sú flexibilné, vopred zakrivené a tvarovo padnúce tak, aby obopínali obrysy každej topánky. Perforovaná sieťovina ich robí pružnejšími a znižuje miesta zovretia, zatiaľ čo vonkajší pásik rovnomerne rozkladá tlak na chodidlo. Ideálne pre freestyle jazdenie a pre jazdcov, ktorí oceňujú flexibilitu a mobilitu.

Kompatibilita s inzertmi: 2x4, 4x4, Channel

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore