0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon BYNDXMDLS

Katalógové číslo: 90067969
Model: BYNDXMDLS
334,38 € 514,43 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Pánsky snowboard Bataleon Beyond Medals Goliath

Snowboard Bataleon Goliath x Beyond Medals je freestylový gigant s all-mountain DNA. Tento directorial twin snowboard má strednú flex. Pokiaľ chcete striedať jazdy v parku a prekážky zhora nadol a milujete najkreatívnejšie líniu dole, Goliath je všeumelec, ktorý potrebujete k ovládnutiu hôr. S novým tvarom SideKick, ktorý perfektne dopĺňa 3BT, Side Kick výrazne zvyšuje vzostup bokov na najširších miestach nosa a tail. To zjednodušuje otáčania, je lepšie ovládateľný v prašane a oveľa lepšie sa s doskou manipuluje v nerovnom teréne. najuniverzálnejší doska z univerzálneho rozsahu, je doma kdekoľvek na kopci! Twinová doska, perfektný do parku, zjazdovku, backcountry! Freestyle TBT! Varintu majú rôznu farbu sklznice.

Toto Kolab spája tvar Goliath s estetikou Beyond Medals, stojí za ním legendárny jazdec tímu Bataleon Tor Lundström a jazdec Capita Kevin Bäckström a ich projekt Beyond & Medals ktorý ide po podstate snowboardingu.

Triple Base Technology (3BT): patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonov sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vymedzený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína dvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré nabíja 3BT technológiu a dodáva ešte väčšiu pop. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšiu plávanie v prašane, stabilnejší rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany! S 3BT to zničíš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.

Typ TBT: freestyle 3BT + SideKick - najuniverzálnejší tvar, dlhšia kontaktná dĺžka hrany pre agresívnejší jazdu na zjazdovke a plávanie v prašane

SideKick: výrazne zvyšuje vzostup bokov na najširších miestach nosa a chvosta. To zjednodušuje otáčania, je lepšie ovládateľný v prašane a oveľa lepšie sa s doskou manipuluje v nerovnom teréne.

Tvar: 99% twin - takmer symetrický na obe strany

Laminácia: biaxiálna - dvojsmerná, pre mäkký flex

Shock walls:

Použitie: all mountain a freestyle

Super Slick X: extrudovaná sklznica s najvyšším možným molekulárnym obsahom, ktorý je možné pre túto sklzníc použiť. Je odolnejšie, rýchlejší a ľahko opraviteľné.

Flip Flop Base: sklznica existuje v dvoch farebných prevedeniach (prehodenie farby), každý snowboard to môže mať inak ako je na obrázku. Je to kvôli tomu, aby vznikalo menej odpadu a tu menšie zaťaženie pre planétu.

Veľkosť (cm) 153 156 158W 159
efektívna hrana (mm) 1157 1179 1194 1200
šírka nose (mm) 291 295 306 298
šírka stred (mm) 249 252 263 255
šírka tail (mm) 291 295 306 298
radius (m) 7.8 7.9 8 8.1
setback (mm) 0 0 0 0

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore