0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon CHASER 2

Katalógové číslo: 90053603
Model: CHASER 2
373,54 € 574,68 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Pánsky snowboardový komplet Bataleon CHASER s viazaním SWITCHBACK CHASER

V prípade záujmu vložte komplet do nákupného košíka a vykonajte objednávku. My sa vám obratom ozveme a pomôžeme s výberom správnej dĺžky snowboardu a veľkosti viazania.

Pánsky snowboard Bataleon CHASER

Chaser je nový, stredne tuhý, all mountain snowboard z rodiny Bataleon. Hodí sa pre úplného začiatočníka i pokročilého jazdca, ktorý chce zažiť niečo nové v parku i mimo neho. Chaser umožní rýchlu jazdu na zjazdovke, skoky v parku i vo voľnom teréne. Obsahuje patentovaný 3BT profil hrán, ktoré otvárajú netušené možnosti jazdy.

VHODNÉ PRE JAZDCOV: ZAČIATOČNÍK / POKROČILÉHO / skúsená

URČENÉ NA: PARK / FREESTYLE / zjazdovka / prašanom

TVAR: 99% TWIN / 3BT / MIERNE CAMBER

TVRDOSŤ: 3 (Stupnica tvrdosti kde 1 je najmäkšie a 10 najtvrdší)

Triple Base Technology (3BT): patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonov sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vymedzený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína dvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber, ktoré nabíja 3BT technológiu a dodáva ešte väčšiu pop. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšiu plávanie v prašane, stabilnejší rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany! S 3BT to zničíš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.
3BT - freestyle: stredne veľký profil, kedy sa hrany dvíhajú mierne od viazania ďalej a prudko potom v oblasti najširšieho miesta. Tento tvar je najviac univerzálny a hodí sa výborne na freestyle a zároveň dobre pláva v prašane. Freestyle 3BT má plytký pozitívny camber.
Core core: drevené jadro zložené z topoľa a buka. Pridaný buk zosilňuje jadro pod viazaním a pridáva viac popu na špičke a pätke snowboardu.
Super Slick X: extrudovaná sklznica s najvyšším možným molekulárnym obsahom, ktorý je možné pre túto sklznicu použiť. Je odolnejšie, rýchlejší a ľahko opraviteľné.
Bi-Ax Laminate: laminácia je na jadre snowboarde zložená v uhle 90 ° a 0 °. Ideálne zloženie pre zábavné doska, ktoré spolupracuje s jazdcom.
Central Super Tube: novinka sezóny 18/19. Vo stredný čítať dosky je umiestnená dutá karbónová trubička, ktorá zabezpečuje lepšiu pop.
SHOCK Walls: nová vychytávka v kolekcii 18/19. Bočné steny vyliate polyuretánom pohlcujú nárazy a chráni bok snowboardu pred prerazením.
Flip Flop Base: sklznica existuje v dvoch farebných prevedeniach (prehodenie farby), každý snowboard to môže mať inak ako je na obrázku. Je to kvôli tomu, aby vznikalo menej odpadu a tu menšie zaťaženie pre planétu.

veľkosť 149 152 155 157 159 159W
efektívna hrana 114 116 119 120 122 125
šírka stred 24.6 24.8 25.1 25.3 25.5 26.5
nose / tail šírka 28.7 28.9 29.3 29.6 30.9 31.2
radius 7.55 7.60 7.75 7.85 7.95 8.05
Setback 0 0 0 0 0 0

Snowboardové viazanie SWITCHBACK CHASER

Freestylové viazanie Switchback Chaser je vhodné do parku, na zjazdovku aj na street jib jazdenie a pre všetky od začiatočníkov po skúsených riderov, v módnych farbách as množstvom vychytávok.

Switchback viazanie prináša modulárny prístup k viazaniu, kde sa každý rozhodne, ako budú vyzerať jeho jednotlivé komponenty. Vyberte si z ponúkaných častí, vyberte si farbu, potom viazanie zložte behom pár minút bez nutnosti použiť akéhokoľvek náradia. Áno, naozaj, žiadne náradie! Jediným momentom, kedy budete potrebovať skrutkovač je, až budete viazanie prirábať na vaše doska!

Origin Baseplate: základňa je čo najviac odľahčená o prebytočný materiál, ktorý prichádza do kontaktu so snowboardom. Spodná časť je vybavená gumovou objímkou, ktorá je vložená pozdĺž spodného okraja viazania. Táto guma skvele tlmí všetky vibrácie aj dopady. Pod špičkou a pätou je gumy o niečo menej, čím sa docielilo lepšieho prenosu energie z viazania do hrany snowboardu.
Intergrated Pad: základné polstrace, ktoré je strategicky umiestnená na špičke a päte základne.
Midback: pätka, ktorá bola navrhnutá pôvodne pre jazdcov s menšou nohou, ale stala sa obľúbenou medzi jazdcami, ktorí hľadali väčšiu slobodu s menšou odozvou. Patka vhodná pre parkové jazdenie a špeciálne pre dievčatá.
Miller Strap: strap tvorený z TPU sieťky, ktorej tvar je navrhnutý tak, aby čo najlepšie obopínala topánku. Miller Strap vytvára extrémne pevné uchytenie topánky vo viazaní, ale bez straty pružnosti!
inserty: 4 x 4 aj The Chanell od Burton

Veľkosti viazanie: S 34-39, M 39-43, L 43-46

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore