0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon FEELBETTER

Katalógové číslo: 90236143
Model: FEELBETTER
408,56 € 510,70 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Bataleon FEELBETTER je all-mountain vhodný pre začiatočníkov pretože je hravý, dobre ovládateľný a odpúšťa chyby nielen vďaka veľmi mäkkej flexii . Jedná sa o prehnutie camber kombinované s Triple Base Technology . Vďaka SideKick™ , kedy bočný zdvih je ešte výraznejší v najširších miestach v oblasti nose a tail, je nástup a výjazd z oblúka jednoduchší. Jadro je samozrejme celodrevené s biaxiálnou lamináciou. Sklznica je extrudovaná , vďaka čomu je hladká, odolná a bezúdržbová. Podmaň si hory s Bataleon FEELBETTER!

Úrovne: začiatočník až stredne pokročilý

Určenie: all-mountain

  • All-mountain snowboardy sú určené na objavovanie hôr v celej ich kráse. Cítia sa ako doma na zjazdovke, v prašane aj v parku. Väčšina snowboardistov volí all-mountain dosky pre ich veľkú univerzálnosť. Pokiaľ ešte len začínaš alebo si nie si istá, čo presne potrebuješ, all-mountain snowboard je skvelou voľbou.

Prehnutie: camber

Tail Nose

  • 3BT™ (Triple Base Technology) s SideKick™: Kontaktné body základne sú zdvihnuté. Bočný zdvih je ešte výraznejší v najširších miestach v oblasti nose a tail. Vďaka tomu je nástup a výjazd z oblúka jednoduchší. Zlepšujú aj jazdné vlastnosti v prašane a ľahšie sa s doskou manipuluje na nerovnom teréne. Predchádza tiež tomu, aby sa ti zasekávali hrany.
  • Freestyle 3BT™ – Postranná základňa a stredová časť sú proporcionálne rovnaké, so stredným uhlom zdvihu pri Freestyle 3BT™.

Tail Nose

Tvar: Directional Twin

  • Nose je mierne dlhšia ako tail. Ťažisko je posunuté ľahko dozadu. Tvar dosky je na oboch koncoch rovnaký.
  • S pridanou dĺžkou v nose sú tieto dosky pozoruhodne univerzálne pre freestyle a freeride situácie.

Tail Nose

Flex: soft

  • Flex Rating – 3 (1 Soft - 10 Stiff)

Soft

Medium Jadro : drevo

  • Core Core – topoľ s tvrdým bukovým drevom je umiestnený od špičky k päte pozdĺž insertov. Spevňujú chrbticu dosky, vystužujú inserty a umožňujú väčší pop.

Laminácia:

  • Biax Laminate – Tradičná a časom preverená dvojcestná väzba zo sklených vlákien, ktorá je ľahká a pevná. Udržuje dosku hladkú bez pridania torznej tuhosti.

Sidewalls:

  • Shock Walls – Bočné steny sú napustené uretánom. ShockWalls sa postarajú o hladkú jazdu a sú odolnejšie voči nárazu.

Sklznica: extrudovaná

  • Super Slick X – Nejedná sa o základnú extrudovanú sklznicu. Má najvyšší molekulárny obsah dostupný pre extrudovaný variant. To znamená, že sklznica je super hladká, odolná a bezúdržbová.

Inserty na viazanie : 2 x 4

Tabuľka veľkostí:

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore