0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon MINISHRED

Katalógové číslo: 90236259
Model: MINISHRED
204,01 € 255,01 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Bataleon MINISHRED je skvelá, veľmi mäkká doska, na ktorej vaše dieťa prepadne snowboardingu už od mala. Hravo sa otáča, čo výrazne uľahčí učenie prvých oblúkov. Najmäkší flex tiež uľahčí ovládateľnosť. Rovnako ako u dospeláckych dosiek, nechýba ani tu Triple Base Technology a SideKick™. Vaše dieťa sa s Bataleon MINISHRED stane hviezdou na zjazdovke!

Určenie: Freestyle, All - mountain

Prehnutie: Low Camber

Tail Nose

  • Triple Base Technology (3BT) : Patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonov sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vymedzený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína zdvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšie plávanie vonkajšiu rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany. S 3BT to rozbehneš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.
  • SideKick ™ - dramaticky zvyšuje zdvih bočnej základne v najširších miestach nose a tail. Vďaka tomu je zahájenie obratu ešte hladšie, skvele pláva v prašane a uľahčuje manipuláciu s doskou na nerovnom teréne.

Nose Tail

Tvar: Twin

  • Obe strany dosky sú úplne identické.

Flex: 1/10

Jadro : topoľ, buk

  • Bukové drevo je vložené v oblasti insertov na spevnenie chrbtice dosky.

Laminácia:

  • Biax Laminate - Tradičná a časom preverená dvojcestná väzba zo sklených vlákien je ľahká, pevná a citlivá. Udržuje dosku hladkú bez pridania torznej tuhosti.

Sklznica: extrudovaná

  • Má najvyššiu molekulárnu hustotu dostupnú pre extrudované sklznice.
  • Base Tech - Vytváranie dvoch alebo viacerých základných farieb minimalizuje plytvanie p-texom a tým je šetrná k životnému prostrediu.

Inserty na viazanie : 2 x 4

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore