0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon PARTY WAVE

Katalógové číslo: 51957216
Model: PARTY WAVE
407,35 € 509,19 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Bataleon PARTY WAVE je pre pokročilejších z vás, ktorí dávate prednosť freeridu a prašanu . S touto svižnou, plávajúcou raketou, ktorá je navrhnutá o 5-10 cm kratšia ako bežná doska, si na horách užiješ poriadnu porciu zábavy. Rovnako ako všetky dosky Bataleon má pozitívne prehnutie od špičky k päte v kombinácii so zdvihnutými kontaktnými bodmi bočnej základne. SideKick™ zlepšujú výhody 3BT vďaka dramaticky zvýšenému bočného zdvihu v najširších bodoch nose a tail. Uži si neprekonateľnú jazdu s Bataleon PARTY WAVE!

Úroveň: stredne pokročilý až expert

Určenie: All-Mountain, Freeride, Powder

Prehnutie: Camber

Tail Nose

  • Triple Base Technology (3BT) : Patentovaná technológia, ktorá zlepšuje funkčnosť snowboardu snáď vo všetkých ohľadoch. Spočíva v zložení troch rôznych náklonov sklznice. Stredná časť snowboardu je úplne rovná a bočné časti sú zdvihnuté. Každý 3BT profil má inak vymedzený priestor, kde je snowboard plochý a kde sa začína zdvíhať. Všetky tieto snowboardy majú klasické prehnutie camber. 3BT dodáva snowboardu maximálny pop do odrazu, ľahšie zatáčanie, lepšie plávanie v prašane, stabilnejšiu rýchlu jazdu a minimálnu šancu na seknutie hrany. S 3BT to rozbehneš na zjazdovke, v prašane, parku alebo na streete. Stačí si vybrať, ktoré 3BT je práve pre teba to ideálne.

Nose Tail

Tvar: Directional

  •  Pow 3BT™ sa vyznačuje úzkou stredovou základňou a maximálnym zdvihom vďaka SideKick™ v nose. Dlhšie nose zaisťuje bezkonkurenčné plávanie v prašane a stabilitu v drsných podmienkach.

Flex: 4/10

Medium Jadro : 100% topoľ

  • Tradičný design jadra, ktorý čerpá zo silných a pružných vlastností tohto stredne tvrdého dreva.

Laminácia:

  • Tradičná a časom preverená dvojcestná väzba zo sklených vlákien je ľahká, pevná a citlivá; udržuje dosku hladkú bez pridania torznej tuhosti.

Sklznica: extrudovaná

  • Má najvyššiu molekulárnu hustotu dostupnú pre extrudované sklznice.

Inserty na viazanie : 2 x 4

Tabuľka veľkostí:

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore