0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon SPIRIT SET 21/22

Katalógové číslo: 90236136
Model: SPIRIT SET 21/22
448,44 € 641,63 €
Zľava: 30%
Kúpiť

Doska

Bataleón SPIRIT je dámsky all-mountain a freeslyle snowboard, ktorý je ako pre začínajúce jazdkyne, tak pre tých pokročilejších z vás. Jedná sa o veľmi mäkkú dosku vďaka čomu bude veľmi hravá a ľahšie ovládateľná. Prehnutie camber oceníš pri vyššej rýchlosti a na skoky, pretože ti umožní lepší pop. Triple Base Technology sa postará o to, aby sa ti ľahšie zahajoval oblúk a zároveň sa ti nezasekávali hrany. Vďaka directional twin shape je nose mierne dlhšie ako tail čo zlepšuje jazdné vlastnosti na zjazdovke av prašane. Uži si tohtoročnú zimu na svahu či v snowparku s Bataleon SPIRIT!

Úrovne: začiatočník až stredne pokročilý

Určenie: all-mountain, freeslyle

 • All-mountain snowboardy sú určené na objavovanie hôr v celej ich kráse. Cítia sa ako doma na zjazdovke, v prašane aj v parku. Väčšina snowboardistov volí all-mountain dosky pre ich veľkú univerzálnosť. Pokiaľ ešte len začínaš alebo si nie si istá, čo presne potrebuješ, all-mountain snowboard je skvelou voľbou.
 • Freestyle dosky sú určené do snowparku a na široké spektrum rôznych prekážok a rámp. Je trochu kratšia a mäkšia, čo uľahčuje ovládanie. Vďaka prehnutiu camber, dosiahneš väčší pop, čiže odrazu pri výskoku.

Prehnutie: camber

 • 3BT™ (Triple Base Technology) s SideKick™: Kontaktné body základne sú zdvihnuté. Bočný zdvih je ešte výraznejší v najširších miestach v oblasti nose a tail. Vďaka tomu je nástup a výjazd z oblúka jednoduchší. Zlepšujú aj jazdné vlastnosti v prašane a ľahšie sa s doskou manipuluje na nerovnom teréne. Predchádza tiež tomu, aby sa ti zasekávali hrany.

Camber

Tvar: Directional Twin

 • Nose je mierne dlhšia ako tail. Ťažisko je posunuté ľahko dozadu. Tvar dosky je na oboch koncoch rovnaký.

Flex: soft

 • Flex Rating – 2 (1 Soft - 10 Stiff)

Soft

Medium Jadro : drevo

 • Core Core – topoľ s bukovým tvrdým drevom je umiestnený od špičky k päte pozdĺž insertov. Spevňujú chrbticu dosky, vystužujú inserty a umožňujú väčší pop.

Laminácia:

 • Biax Laminate – Tradičná a časom preverená dvojcestná väzba zo sklených vlákien, ktorá je ľahká a pevná. Udržuje dosku hladkú bez pridania torznej tuhosti.

Sidewalls:

 • Shock Walls – Bočné steny sú napustené uretánom. ShockWalls sa postarajú o hladkú jazdu a sú odolnejšie voči nárazu.

Sklznica: extrudovaná

 • Super Slick X – Nejedná sa o základnú extrudovanú sklznicu. Má najvyšší molekulárny obsah dostupný pre extrudovaný variant. To znamená, že sklznica je super hladká, odolná a bezúdržbová.
 • Flip Flop Base – Vytvorením dvoch alebo viacerých základných farebných variantov sa minimalizuje plytvanie p-texom.

Inserty na viazanie : 2 x 4

Tabuľka veľkostí:


VIAZANIE

Switchcack Spirit Black je ľahké, ale odolné viazanie ladené do freestylu, ktoré ti umožní uvoľnenú jazdu odpúšťajúcu chyby. Má pohodlné strapy, predné sa zapína progresívne cez špičku. EVA polstrovanie pod špičkou a pätou bude tlmiť nárazy pri dopadoch. Tento model je vyladený podľa farieb snowboardu Bataleon Spirit s ktorým tvorí krásny koimplet.

Origin Baseplate:

 • Základňa je čo najviac odľahčená o prebytočný materiál, ktorý prichádza do kontaktu so snowboardom. Spodná časť je vybavená gumovou objímkou, ktorá je vložená pozdĺž spodného okraja viazania. Táto guma skvele tlmí všetky vibrácie aj dopady. Pod špičkou a pätou je gumy o niečo menej, čím sa docielil lepší prenos energie z viazania do hrany snowboardu.

Intergrated Pad :

 • Základná polstrácia, ktorá je strategicky umiestnená na špičke a päte základne.


Midback :

 • Pätka, ktorá bola navrhnutá pôvodne pre jazdcov s menšou nohou, ale stala sa obľúbenou medzi jazdcami, ktorí hľadali väčšiu slobodu s menšou odozvou. Pätka vhodná pre parkové jazdenie a špeciálne pre dievčatá.


Miller Strap :

 • Strap tvorený z TPU sieťky, ktorej tvar je navrhnutý tak, aby čo najlepšie obopol topánku. Miller Strap vytvára extrémne pevné uchytenie topánky vo viazaní, ale bez straty pružnosti.

Inserty: 4x4

 • Na bežné snowboardy, disk je kompatibilný s Burton Channel

Tabuľka veľkostí:

S 34-39
M 39-43
L 43-46

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore