0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Bataleon SPIRIT

Katalógové číslo: 90236167
Model: SPIRIT
353,63 € 442,04 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Bataleón SPIRIT je dámsky all-mountain a freeslyle snowboard, ktorý je ako pre začínajúce jazdkyne, tak pre tých pokročilejších z vás. Jedná sa o veľmi mäkkú dosku vďaka čomu bude veľmi hravá a ľahšie ovládateľná. Prehnutie camber oceníš pri vyššej rýchlosti a na skoky, pretože ti umožní lepší pop. Triple Base Technology sa postará o to, aby sa ti ľahšie zahajoval oblúk a zároveň sa ti nezasekávali hrany. Vďaka directional twin shape je nose mierne dlhšie ako tail čo zlepšuje jazdné vlastnosti na zjazdovke av prašane. Uži si tohtoročnú zimu na svahu či v snowparku s Bataleon SPIRIT!

Úrovne: začiatočník až stredne pokročilý

Určenie: all-mountain, freeslyle

  • All-mountain snowboardy sú určené na objavovanie hôr v celej ich kráse. Cítia sa ako doma na zjazdovke, v prašane aj v parku. Väčšina snowboardistov volí all-mountain dosky pre ich veľkú univerzálnosť. Pokiaľ ešte len začínaš alebo si nie si istá, čo presne potrebuješ, all-mountain snowboard je skvelou voľbou.
  • Freestyle dosky sú určené do snowparku a na široké spektrum rôznych prekážok a rámp. Je trochu kratšia a mäkšia, čo uľahčuje ovládanie. Vďaka prehnutiu camber, dosiahneš väčší pop, čiže odrazu pri výskoku.

Prehnutie: camber

  • 3BT™ (Triple Base Technology) s SideKick™: Kontaktné body základne sú zdvihnuté. Bočný zdvih je ešte výraznejší v najširších miestach v oblasti nose a tail. Vďaka tomu je nástup a výjazd z oblúka jednoduchší. Zlepšujú aj jazdné vlastnosti v prašane a ľahšie sa s doskou manipuluje na nerovnom teréne. Predchádza tiež tomu, aby sa ti zasekávali hrany.

Camber

Tvar: Directional Twin

  • Nose je mierne dlhšia ako tail. Ťažisko je posunuté ľahko dozadu. Tvar dosky je na oboch koncoch rovnaký.

Flex: soft

  • Flex Rating – 2 (1 Soft - 10 Stiff)

Soft

Medium Jadro : drevo

  • Core Core – topoľ s bukovým tvrdým drevom je umiestnený od špičky k päte pozdĺž insertov. Spevňujú chrbticu dosky, vystužujú inserty a umožňujú väčší pop.

Laminácia:

  • Biax Laminate – Tradičná a časom preverená dvojcestná väzba zo sklených vlákien, ktorá je ľahká a pevná. Udržuje dosku hladkú bez pridania torznej tuhosti.

Sidewalls:

  • Shock Walls – Bočné steny sú napustené uretanom. ShockWalls sa postarajú o hladkú jazdu a sú odolnejšie voči nárazu.

Sklznica: extrudovaná

  • Super Slick X – Nejedná sa o základnú extrudovanú sklznicu. Má najvyšší molekulárny obsah dostupný pre extrudovaný variant. To znamená, že sklznica je super hladká, odolná a bezúdržbová.
  • Flip Flop Base – Vytvorením dvoch alebo viacerých základných farebných variantov sa minimalizuje plytvanie p-texom.

Inserty na viazanie : 2 x 4

Tabuľka veľkostí:

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore