0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton FELIX STEP ON black

Katalógové číslo: 90038785
Model: FELIX STEP ON
308,10 € 390 €
Zľava: 21%
Kúpiť

Dámske topánky na snowboard BURTON FELIX Step on Boa

Snowboardové topánky FELIX Step On budú vaším parťákom spoločne s viazaním z rovnakej kolekcie Step On®. Jedna z tých najvydarenejších inovácií od značky Burton. Snowboardové viazanie, ktoré je oslobodené od praciek a zdĺhavého zapínania. Burton Step On. Už žiadne zdržiavanie na svahu.

Ich strednej flex poskytuje citlivý a zároveň odpúšťajúci feel, ktorý ocenia predovšetkým pokročilé snowboardistky a expertky. Vďaka Total Comfort technológii sú topánky pohodlné už od prvého nazutie, reflexná fólia Sleeping Bags potom zabezpečí totálny hrejivý komfort. K tomu pridaj duálny Boa systém šnurovania a máš topánky, na ktoré sa môžeš spoľahnúť v akejkoľvek situácii.

Dual Zone Boa ® System - duálny systém uťahovanie pomocou koliesok, ktorý umožňuje nezávisle uťahovať spodnú a hornú časť topánok. Uťahovanie pomocou Boa systému je veľmi jednoduché, rýchle a efektívne. V systéme používa značka Burton takmer nezničiteľná New All England lanka, ktorá sa prirodzene ohýbajú a zaisťujú tak dokonalý komfort.

Lock Down Technology - "blokovací" systém, ktorý zvyšuje držanie päty vďaka integrácii troch rôznych šnurovacích zón.

1: 1 Medium Flex PowerUp Tongue - topánky a jazyk by spolu mali perfektne sadnúť, preto značka Burton integrovala do topánok Burton Felix 1: 1 3D ® tvarovaný jazyk. Výsledkom je anatomická zhoda pre každú veľkosť - lepšia objatie nôh a koniec frustrujúceho upraování u podsazených / nadsazených veľkostí topánok.

Stiff Flex - agresívne a pohotový flex pre rýchlu odzevu a lepšiu kontrolu vo vysokých rýchlostiach.

Women Specific True Fit ™ Design - dizajn topánok je špeciálne navrhnutý pre dámsku ergonómiu a štýl jazdenia.

Total Comfort Construction - topánky poskytujú totálna pohodlie od prvého nazutie, bez toho aby sa museli rozšlapávat.

Sleeping Bag Reflective Foil - nízkoprofilová, ľahučká technológie pod nohami, ktorá vracia telesné teplo k nohám a udržuje ich v tepelnom kofrtu.

DynoBITE EST® Outsole - podrážka sa strategicky umiestnenými gumovými časťami pre väčšiu priľnavosť a odolnosť v prednej časti chodidla a na päte. Ako každá Burton DYNO podrážka, poskytuje aj DynoBITE ľahké a odolné odpruženie, špeciálne navrhnuté pre snowboarding. 10-15% gumového obsahu je vyrobené z recyklovaných materiálov.

Imprint ™ 3 Liner - značka Burton investovala do Inprint ™ topánočiek viac času, prémiových materiálov a technológií vesmírneho veku, než vkladajú ostatné spoločnosti do celých topánok. Najnovšie Burton topánočky sú odrazom 30 ročného vývoja a sú to najpohodlnejšie a najvýhrevnejšie topánočky na trhu.

DRYRIDE ™ Heat Cycle ™ System - nová, najmodernejšia, tepelne aktivovaná podšívka z uhlíkových vlákien, ktorá vracia teplo k nohám a zároveň odvádza vlhkosť - dokonalý tepelný komfort zaistený!

Plush Cuff 1.0 - vďaka kombinácii stredných a bočných neoprénoých napínacích zón a mäkké podšívke, objíme topánočka dokonale nohy tak, ako žiadna iná.

TVRDOSŤ na škále od 1 do 10 majú topánky Burton Felix Boa tvrdosť 6.

Materiál: Shell:77.7% POLYURETHANE, 22.3% POLYESTER;Sole:55% RUBBER, 30% ETHYLENE-VINYL ACETATE, 15% THERMOPLASTIC POLYURETHANE

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore