0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton FREESTYLE black

Katalógové číslo: 89808450
Model: FREESTYLE
160 €
Kúpiť

Pánske snowboardové viazanie Burton Freestyle


Základné viazanie pre nováčikov v snowboardingu a zároveň bestseller posledných dvadsiatich rokov. Burton Freestyle je mäkké a ľahké viazanie, ktoré je vďaka dostatočnému polstrovanie veľmi pohodlné aj pri celodennom jazdení na poriadnych horách. V konštrukcii Re-Flex je kompatibilný so všetkými typmi snowboardov.

technológia
Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémi, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexi a citlivosti.


základňa
Single Component Lightweight - jeden materiál na celej základni vytvára konzistentnú reakciu a feel pre all-terrain podmienky.
Bomb-Proof Polycarbonate RE: Flex


Hi-Back
Single Component - jednoduchosť jedného kusu pätky znamená okamžitú reakciu. Vďaka zmesi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilom.
Zero Forward Lean - jazdci, ktorí preferujú hravejší a pohodlnejšiu jazdu, ocenia nový Zero Forward Lean design. Samozrejmosťou je možnosť zvoliť si natočenia dopredu pre rýchlejšiu kontrolu pri carvingu alebo jazdenie v rampe.
MicroFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám doslova dáva krídla.


strapy
Reactstrap - ľahký strap s nízkym profilom a 3D zakrivením. Minimalistický dizajn, mimoriadne citlivé 3D zakrivenie, Triple Axis Spine a poholdné polstrovanie
SuperGrip Capstrap - technológia výroby strapov


pracky
Smooth Glide Buckles - leštené hliníkové račne s veľmi jednoduchým zapínaním.

Re: Flex FullBED Cushioning System with Under-Baseplate - plné pokrytie, poltrovaná platforma, ktorá maximalizuje komfort a zároveň minimalizuje únavu.

veľkosť topánky M: 41 - 44 a L: 43+

Materiál: Binding:100% POLYCARBONATE

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore