0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton CITIZEN LAVENDER

Katalógové číslo: 90036002
Model: CITIZEN
160 €
Kúpiť

Dámske snowboardové viazanie Burton Citizen


Citizen je najmäkšie viazanie od Burtonu, jazda na ňom je tak jednoduchá, aby to zvládli aj úplné začiatočníčky. Ľahké, pohodlné a veľmi tolerantní k chybám, preto je Citizen obľúbenou voľbou všetkých dievčat, ktoré sa snowboardingom len začínajú. Viazanie je vybavené technológiou Re: Flex, ktorá je kompatibilná so všetkými snowboardy Burton.

technológia
Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémami, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu Flexu a citlivosti.
Women 'Specific True Fit Design - True Fit predstavuje ženský špecifický dizajn Burton snowboardov, topánok a viazania. Každý prvok, od vložiek do topánok po šnurovanie, od základne po strapy, od tvaru dosky po flex profil, bol navrhnutý a vyvinutý pre ženský spôsob jazdy. Pretože keď všetko lepšie sedí, lepšie sa aj jazdí.

základňa
Lightweight, Bomb-Proof Polycarbonate Re-Flex

Hi-Back
Single Component Hi-Back - jednoduchosť jedného kusu pätky znamená okamžitú reakciu. Vďaka zmesi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilom.
Soft Flexing
MicroFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám umožní dvakrát toľko možností ako tradičné FLAD.
strapy
Reactstrap - ľahký strap s nízkym profilom a 3D zakrivením. Minimalistický dizajn, mimoriadne citlivé 3D zakrivenie, Triple Axis Spine a pohodlné polstrovanie
Supergrip Capstrap

pracky
Smooth Glide Buckles - leštené hliníkové račne s veľmi jednoduchým zapínaním.

Re: Flex FullBED Cushioning System with Under-Baseplate - plné pokrytie, polstrovaná platforma, ktorá maximalizuje komfort a zároveň minimalizuje únavu.

veľkosť topánky S: 34 - 36,5, M: 36,5 - 40, L: 40+

Materiál: Binding:100% POLYCARBONATE

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore