0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton LEXA NEO-MINT/WHITE

Katalógové číslo: 90036057
Model: LEXA
250 €
Kúpiť

Dámske snowboardové viazanie Burton LEXA

Viazanie Burton Lexa bolo stvorené pre skúsenejších a pokročilejšie jazdkyne. Čerpá z viac ako 40-ročné skúsenosti s výrobou viazanie, aby vám poskytlo čo najlepšie boardfeel, odozvu a komfort, ktorý si na svahu zaslúžite. Má tvrdšie základňu a flex, ale komfort zostáva vďaka zmesi nylon / composite, ktorá tlmí dopady a tvorí pohodlie pre vaše chodidlá. Skrátka viazanie, ktoré nie je žiadne orezávatko, ale vydrží s vami niekoľko sezón poriadneho jazdenie.

Single Component - jeden materiál na celej základni vytvára konzistentnú reakciu a feel pre all-terrain podmienky.

30% Short-Glass / Nylon Composite Lightweight Re: Flex

Zero Lean Canted Hi-Back design - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenia - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viacerých akčnej polohy pre ostré carvování a hranenia.

DialFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám doslova dáva krídla.

Heel Hammock - nový, ľahší a vylepšený heel Hammock pre ešte lepšiu ochranu nohy, skvelú reakciu a redukcii vibrácií.

Living Hinge - Táto exkluzívna technológia znižuje váhu celého viazania a umožní vám prispôsobiť si nastavenie Forward Lean a rotáciu Hi-Back nezávisle na sebe.

Strapy Hammockstrap 2.0 - ľahký strap s nízkym profilom a 3D zakrivením. Minimalistický dizajn, mimoriadne citlivé 3D zakrivenie, Triple Axis Spine a pohodlné polstrovanie

Supergrip Capstrap 2.0 - 3D zakrivený, minimalizovaný predný strap s možnosťou zapínania cez špičku alebo priehlavok. Menej lepenie, menej prešívanie, PU free a napriek tomu maximálne odolný

Pracky Double Take Buckles - račne sa zapínajú do šikmých drážok, čo má za následok väčšiu rýchlosť a jednoduché použitie. Vďaka vylepšenej technológii Insta-Click je uľahčené okamžité zapojenie. Výrazne sa zlepšila sila, rýchlosť a jednoduché použitie.

veľkosť topánky S: 34 - 36,5, M: 36,5 - 40, L: 40+

Materiál: Binding:100% POLYAMIDE

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore