0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton PROCESS SMALLS 2

Katalógové číslo: 90053498
Model: PROCESS SMALLS 2
249,87 € 384,42 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Snowboardový komplet BURTON PROCESS Smalls 1 - snowboard BURTON PROCESS Smalls + viazanie BURTON Smalls

V prípade záujmu vložte komplet do nákupného košíka a vykonajte objednávku. My sa vám obratom ozveme a pomôžeme s výberom správnej veľkosti presne podľa vašich proporcií a preferencií.

Detský snowboard BURTON PROCESS Smalls

Zbraň pre všetkých dospievajúcich chlapcov. Vďaka vyváženej tvrdosti a skvelé stabilite je PROCESS snowboard, s ktorým sa vaše dieťa naučí všetkým potrebným zručnostiam na snehu. Doska zvláda ako jazdu v parku, tak po zjazdovke i mimo nej.

Twin shape Freestylový tvar snowboardov, kedy špička a pätka sú rovnako dlhé - stred dosky je umiestnený v ťažisku snowboardu.

Flat top Rocker na päte a špičke uľahčuje zahájenie a vedenie oblúkov ako pri normálnej jazde, tak pri jazde na switch. Flat medzi viazaniami je vhodný pre jazdenie v rozmanitých podmienkach, kde odpúšťa chyby.

Twin Flex Symetrická tvrdosť snowboardu. Špička aj päta sú rovnako tvrdé.

FSC ™ Certified Super Fly ™ 800G Core Kombinácia tvrdšieho a mäkšieho dreva zameraná na jednotlivé časti snowboarde pre lepšiu pop, stabilitu a redukciu váhy.

Dualzone ™ EGD ™ Drevené lisované piliny v okolí pätky snowboardu a okolo hrán zadné nohy zvyšujúce pevnosť, kontrolu hrany a odozvu snowboardu.

Biax ™ Fiberglass Mäkšie laminácia snowboardu vhodná predovšetkým na jibbing a jazdu v parku.

Extruded Base Rýchla a odolná sklznica, ktorá ľahko absorbuje vosk.

Pro-Tip ™ Stenčenie pätky a špičky snowboardu pre redukciu váhy a vyššiu pohyblivosť.

Rail Ready ™ Edge Tune Vystužená hrana ktorá hravo vydrží na zábradliach a boxoch.

Detské snowboardové viazanie Burton Smalls

Viazanie Burton Mission Smalls má všetky prednosti svojho veľkého brata len v balení pre tých najmenších riderov, ktorí kúzlu snowboardingu podľahli len nedávno. Len niekoľko málo viazanie dokáže ponúknuť taký all-mountain výkon a všestranné použitie pri zachovaní skvelých vlastností. Viazanie Burton Mission je jedným z nich.

technológia
Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémi, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexi a citlivosti.
základňa
Single Component - jeden materiál na celej základni vytvára konzistentnú reakciu a feel pre all-terrain podmienky.
30% Short-Glass / Nylon Composite Lightweight Re: Flex
Hi-Back
Zero Lean Canted Hi-Back design - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenia - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viacerých akčnej polohy pre ostré carvování a hranenia.
MicroFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám doslova dáva krídla.
Living Hinge - Táto exkluzívna technológia znižuje váhu celého viazania a umožní vám prispôsobiť si nastavenie Forward Lean a rotáciu pätky nezávisle na sebe.
strapy
HammockStrap 2.0
Supergrip Capstrap 2.0 - 3D zakrivený, minimalizovaný predný strap s možnosťou zapínania cez špičku alebo priehlavok. Menej lepenie, menej prešívanie, PU free a napriek tomu maximálne odolný
pracky
Smooth Glide Buckles - Ľahké hliníkové a polykarbonátové pracky sú pripravené podávať spoľahlivé výkony na dlhé roky.
tlmenie dopadov
Re: Flex ™ FullBED Cushioning System - dvojitá podložka EVA automaticky usadí vašu topánku do prirodzenej polohy bez ohľadu na šírku postoje alebo uhly a zaručí vám pohodlie, menšiu únavu a hladšie a presnejšiu kontrolu nad snowboardom.

Viazanie na veľkosť nohy 35-40EU

125 130 134 138 142
Hmotnosť jazdca (kg) 32-45 32-45 36-50 41-54 45-68
Kontaktný hrana (cm) 87 91 95 99 103
Šírka špice (cm) 26.24 26.48 26.83 27.2 28.08
Šírka stredu (cm) 23 23.1 23.3 23.5 24.3
Šírka päty (cm) 26.24 26.48 26.83 27.2 28.08
Vykrojenie (m) 5.8 6.1 6.4 6.6 7
Stredná šírka postoje (cm) 43 45.5 45.5 45.5 48
Set back (mm) 0 0 0 0 0

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore