0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton SCRIBE CORAL

Katalógové číslo: 51950316
Model: SCRIBE
135,53 € 208,50 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Dámske snowboardové viazanie Burton Scribe

Utiahnite si Scribe od Burton a pripravte sa na plynulú, snovú jazdu, o ktorej sa vám ani nesnívalo. Ideálne sa hodí pre skúsenejších jazdkyne, ktoré sa rýchlo učia a hľadajú viazanie, ktoré im dodá čo najväčšiu oporu. Vďaka systému tlmenia Re: Flex ™ FullBED cushioning je celé viazanie pohodlne mäkké ale zároveň drží vašu nohu pevne a isto. Surfujte po svahu ako nikdy predtým.

Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémi, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexi a citlivosti.

základňa
Single Component - jeden materiál na celej základni vytvára konzistentnú reakciu a feel pre all-terrain podmienky.
30% Short-Glass / Nylon Composite Lightweight Re: Flex
Hi-Back
Canted Hi-Back design - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenia - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viacerých akčnej polohy pre ostré carvování a hranenia.
MicroFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám doslova dáva krídla.

strapy
Reactstrap
Supergrip Capstrap 2.0 - 3D zakrivený, minimalizovaný predný strap s možnosťou zapínania cez špičku alebo priehlavok. Menej lepenie, menej prešívanie, PU free a napriek tomu maximálne odolný

pracky
Smooth Glide Buckles - Ľahké hliníkové a polykarbonátové pracky sú pripravené podávať spoľahlivé výkony na dlhé roky.

Re: Flex ™ AutoCANT FullBED Cushioning System with B3 Gel - dvojitá podložka EVA automaticky usadí vašu topánku do prirodzenej polohy bez ohľadu na šírku postoje alebo uhly a zaručí vám pohodlie, menšiu únavu a hladšie a presnejšiu kontrolu nad snowboardom.

veľkosť topánky S: 34 - 36,5, M: 36,5 - 40, L: 40+

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore