0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton SMALLS black

Katalógové číslo: 89809594
Model: SMALLS
140 €
Kúpiť

Detské snowboardové viazanie Burton Mission Smalls

Viazanie Burton Mission Smalls má všetky prednosti svojho veľkého brata len v balení pre tých najmenších riderov, ktorí kúzlu snowboardingu podľahli len nedávno. Len niekoľko málo viazanie dokáže ponúknuť taký all-mountain výkon a všestranné použitie pri zachovaní skvelých vlastností. Viazanie Burton Mission je jedným z nich.

technológia
Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémi, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexi a citlivosti.
základňa
Single Component - jeden materiál na celej základni vytvára konzistentnú reakciu a feel pre all-terrain podmienky.
30% Short-Glass / Nylon Composite Lightweight Re: Flex
Hi-Back
Zero Lean Canted Hi-Back design - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenia - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viacerých akčnej polohy pre ostré carvování a hranenia.
MicroFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám doslova dáva krídla.
Living Hinge - Táto exkluzívna technológia znižuje váhu celého viazania a umožní vám prispôsobiť si nastavenie Forward Lean a rotáciu pätky nezávisle na sebe.
strapy
HammockStrap 2.0
Supergrip Capstrap 2.0 - 3D zakrivený, minimalizovaný predný strap s možnosťou zapínania cez špičku alebo priehlavok. Menej lepenie, menej prešívanie, PU free a napriek tomu maximálne odolný
pracky
Smooth Glide Buckles - Ľahké hliníkové a polykarbonátové pracky sú pripravené podávať spoľahlivé výkony na dlhé roky.
tlmenie dopadov
Re: Flex ™ FullBED Cushioning System - dvojitá podložka EVA automaticky usadí vašu topánku do prirodzenej polohy bez ohľadu na šírku postoje alebo uhly a zaručí vám pohodlie, menšiu únavu a hladšie a presnejšiu kontrolu nad snowboardom.

Viazanie na veľkosť nohy 35-40EU

Materiál: Binding:100% POLYCARBONATE;Binding:100% POLYCARBONATE

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore