0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton STEP ON black

Katalógové číslo: 90038686
Model: STEP ON
280 €
Kúpiť

Dámske snowboardové viazanie Burton Step On

Jedna z tých najvydarenejších inovácií od značky Burton. Snowboardové viazanie, ktoré je oslobodené od praciek a zdĺhavého zapínania. Burton Step On.

Nové snb viazanie Burton Step On® ponúka najintuitívnejšie prepojenie viazanie s topánkami. Toto nášľapné viazanie je super voľba pre jazdcov, ktorí hľadajú pohodlie a výkon v jednom. Tri kontaktné body - dva na špičke a jeden na päte - poskytujú bezkonkurenčnú jednoduchosť, bezpečnosť a ovládanie dosky, zatiaľ čo páka pre uvoľnenie umožňuje jednoduchý a rýchly výstup.

V kombinácii s topánkami Burton Step On ti viazanie poskytne univerzálny all-round strednej flex, dostatčně odpúšťajúci pre freestylové manévre, ale stále dostatočne dôveryhodný pre strmé kopce a vysokú rýchlosť. Rýchlosť nastupovanie a vystupovanie ti za deň umožní oveľa viac jázd, ako si bol doteraz zvyknutý.

Viazanie je koncipované tak, aby vám poskytlo čo najväčší komfort čo najdlhšie jazdenie. Ak teda trávite na svahu naozaj veľa času, toto je tá pravá vychytávka pre vás. Vďaka systému tlmenia Re: Flex ™ FullBED cushioning je celé viazanie pohodlne mäkké ale zároveň drží vašu nohu pevne a isto.

technológia
Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémi, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu flexi a citlivosti.

Základňa viazania je zosilnená prímesou sklených vlákien a nylonu
Zero Forward Lean Hi-Back - ergonomický dizajn presne kopíruje tvar pravej a ľavej nohy pre maximálne pohodlie a kontrolu. Jazdci, ktorí preferujú uvoľnenú a pohodovú jazdu budú milovať Zero Forward Lean nastavenia - vždy je ale možnosť nastaviť viazanie do viacerých akčnej polohy pre ostré carvování a hranenia.
Medium Flex

veľkosť S M L
US 5-6 6.5-8.5 9-10
EURO 35-36.5 37-40.5 41-42

Materiál: Binding:100% POLYAMIDE

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore