0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Burton STYLUS 2

Katalógové číslo: 90053511
Model: STYLUS 2
337,80 € 519,69 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Dámsky snowboardový komplet BURTON STYLUS 1 - snowboard BURTON STYLUS + viazanie BURTON CITIZEN

V prípade záujmu vložte komplet do nákupného košíka a vykonajte objednávku. My sa vám obratom ozveme a pomôžeme s výberom správnej veľkosti presne podľa vašich proporcií a preferencií.

Dámsky snowboard BURTON Stylus

Stylus je veľmi hravé twintipovej snowboard ideálny na začiatky sa snowboardingom. Vďaka použitým materiálom a vysokej odolnosti je vhodné tiež pre všetky jazdkyne, ktoré láka park, jibbing alebo triky na zjazdovke. Skvelá ovládateľnosť a jednoduchá jazda sú prednosti tejto dosky.

Twin shape Freestylový tvar snowboardov, kedy špička a pätka sú rovnako dlhé - stred dosky je umiestnený v ťažisku snowboardu.
Flat top Rocker na päte a špičke uľahčuje zahájenie a vedenie oblúkov ako pri normálnej jazde, tak pri jazde na switch. Flat medzi viazaniami je vhodný pre jazdenie v rozmanitých podmienkach, kde odpúšťa chyby.
Twin Flex Symetrická tvrdosť snowboardu. Špička aj päta sú rovnako tvrdé.
FSC ™ Certified Super Fly ™ 900G Core
Kombinácia tvrdšieho a mäkšieho dreva zameraná na jednotlivé časti snowboarde pre lepšiu pop, stabilitu a redukciu váhy.
Squeezebox low Profilované jadro snowboardu pre lepšiu kontrolu, lepší prenos energie a lepšie pop.
Biax ™ Fiberglass Mäkšie laminácia snowboardu vhodná predovšetkým na jibbing a jazdu v parku.
Extruded Base Rýchla a odolná sklznica, ktorá ľahko absorbuje vosk.
Pro-Tip ™ Stenčenie pätky a špičky snowboardu pre redukciu váhy a vyššiu pohyblivosť.
3-ročná záruka

Dámske snowboardové viazanie Burton Citizen

Citizen je najmäkšie viazanie od Burtonu, jazda na ňom je tak jednoduchá, aby to zvládli aj úplné začiatočníčky. Ľahké, pohodlné a veľmi tolerantní k chybám, preto je Citizen obľúbenou voľbou všetkých dievčat, ktoré sa snowboardingom len začínajú. Viazanie je vybavené technológiou Re: Flex, ktorá je kompatibilná so všetkými snowboardy Burton.

Technológia Re: Flex - Re: Flex zvyšuje flex dosky o 71% na rozdiel od tradičných diskových viazanie, a to všetko v balení, ktoré je kompatibilné so všetkými hlavnými montážnymi systémami, vrátane 4x4, 3D a najnovšou generáciou The Channel. Minimalizovaná základňa redukuje hmotnosť o 20%, zatiaľ čo disk Living Hinge je tajomstvom k zvýšeniu Flexu a citlivosti.
Women 'Specific True Fit Design - True Fit predstavuje ženský špecifický dizajn Burton snowboardov, topánok a viazania. Každý prvok, od vložiek do topánok po šnurovanie, od základne po strapy, od tvaru dosky po flex profil, bol navrhnutý a vyvinutý pre ženský spôsob jazdy. Pretože keď všetko lepšie sedí, lepšie sa aj jazdí.

Základňa Lightweight, Bomb-Proof Polycarbonate Re-Flex

Hi-Back Single Component Hi-Back - jednoduchosť jedného kusu pätky znamená okamžitú reakciu. Vďaka zmesi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilom.
Soft Flexing
MicroFLAD - čím vyššia je Forward Lean uhol na vašej opierke, tým rýchlejšie vaša päta zatáča. Natočte ho dopredu pre ľadové údery v rampe alebo ho vráťte naspäť pre jibbing. Mikro nastavenie vám umožní dvakrát toľko možností ako tradičné FLAD.
strapy
Reactstrap - ľahký strap s nízkym profilom a 3D zakrivením. Minimalistický dizajn, mimoriadne citlivé 3D zakrivenie, Triple Axis Spine a pohodlné polstrovanie
Supergrip Capstrap

Pracky Smooth Glide Buckles - leštené hliníkové račne s veľmi jednoduchým zapínaním.

Re: Flex FullBED Cushioning System with Under-Baseplate - plné pokrytie, polstrovaná platforma, ktorá maximalizuje komfort a zároveň minimalizuje únavu.

veľkosť topánky S: 34 - 36,5, M: 36,5 - 40, L: 40+

138 142 147 152
Hmotnosť jazdca (kg) 45-68 45-68 54-82 68-91
Kontaktný hrana (cm) 90 93 98 102
Šírka špice (cm) 27.45 27.66 28.04 28.3
Šírka stredu (cm) 24 93 24.3 24.4
Šírka päty (cm) 27.45 27.66 28.04 28.3
Vykrojenie (m) 5.9 6.1 6.4 6.7
Stredná šírka postoje (cm) 48 50.5 53 53
Set back (mm) 0 0 0 0

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore