0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Dc LOTUS STEP ON black

Katalógové číslo: 51957254
Model: LOTUS STEP ON
299,46 € 428,48 €
Zľava: 30%
Kúpiť

Dc LOTUS STEP ON black sú pánske snowboardové topánky, ktoré sú kompatibilné iba s viazaním Burton Step On®. Nemusíš sa vďaka tomuto systému zdržiavať zdĺhavým zapínaním klasických praciek. Stačí len nacvaknúť a môžeš ísť. Sú určené pre stredne pokročilých , ktorí hľadajú stredný flex . Systém BOA® uťahovania šnurovania je rýchle, jednoduché a môžeš sa naň spoľahnúť. Uži si ničím neobmedzovanú jazdu s Dc LOTUS STEP ON!

Úroveň: stredne pokročilý

Flex: 6-7/10

Fit:
  • Articulated Construction

Vložka:

  • Response II Liner - Kombinácia pamäťovej a tvarovateľnej EVA peny s vysokým odrazom má bezkonkurenčný strih. Táto ľahká viacvrstvová vložka je vybavená 360º popruhom pre extra podporu členku, zatiaľ čo anatomické latexové J-bary ponúkajú vynikajúce držanie päty. 100% recyklovaná podrážka re-Purpose zaručuje extra stabilitu v najnáročnejších podmienkach.
  • 3M Thinsulate Insulation
  • Internal Ankle Harness
Systém šnurovania:
  • Boa H4 Coiler Closure System and Zonal Closure - Utiahnutie laniek pomocou dvoch navíjacích BOA® koliesok, ktoré perfektne dotiahnu ako spodnú, tak hornú časť nezávisle na sebe.

Stielka: Sole re-Purpose Insole

Podrážka:

  • Step On® Outsole - Táto stielka sa skladá zo 100% recyklovanej EVA peny, ktorá je spárovaná s TPU tvarovanou podporou klenby. Poskytuje stabilitu, ktorú potrebuješ, a zároveň zlepšuje tvoju rovnováhu v najnáročnejších podmienkach.

Kompatibilita:

  • Kompatibilný iba s viazaním Burton Step On®

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore