0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Element HATCHED CRUISER

Katalógové číslo: 90461712
Model: HATCHED CRUISER
95,53 € 136,47 €
Zľava: 30%
Kúpiť

!!POZOR!! Tento produkt má vďaka teplotám a vlhkosti pri preprave od zahraničného distribútora malú vadu, ktorá však nemá vplyv na jeho funkčnosť. Jedná sa o nepatrnú nerovnosť skateboardovej dosky. Túto vadu pri jazde nepocítite, ale aj tak sme na tento produkt dali poriadnu ZĽAVU!

Tak neváhajte a objednávajte skate komplet v zľave už teraz!

Element HATCHED CRUISER 8,75" je super cruiser komplet ideálny na každodenné prechádzky mestom. Najlepší pohľad na svet je práve z dosky na kolieskach. Tá sloboda a vietor vo vlasoch sú najlepšou odmenou po celom dni!
Cruiser komplet Element je tvorený z dosky z javorového dreva. Trucky Silver sú z pevnej zliatiny, a tak sa nemusíš báť, že sa hneď rozbijú. Poriadnu jazdu ti zaistia uretánové kolieska Element široké 60 mm s tvrdosťou 78A. Nemôžeme zabudnúť na kvalitné ložiská, tu ťa čakajú ABEC 5 . Klasický čierny griptape je samozrejmosťou.
A ako malý bonus, sakteboardy, cruisery a longboardy Element nie sú vyrobené v Číne, ale v Španielsku . To je nielen udržateľné, ale hlavne tým chráni životné prostredie tým, že produkujú výrazne menej emisií CO2 .

Špecifikácia:

  • trucky - 133 mm
  • kolesá - 60 mm
  • doska - 8,75”
  • ložiská - ABEC 5

Veľkosť:

  • šírka - 22,2 cm
  • dĺžka - 82,5 cm

Materiál: javorové drevo, uretán

Materiál: 75%MPLWD 15%STL 8%ERTHN 2%SDPR

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore