0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Element NATURALIST

Katalógové číslo: 90461682
Model: NATURALIST
84,68 € 120,97 €
Zľava: 30%
Kúpiť

!!POZOR!! Tento produkt má vďaka teplotám a vlhkosti pri preprave od zahraničného distribútora malú vadu, ktorá však nemá vplyv na jeho funkčnosť. Jedná sa o nepatrnú nerovnosť skateboardovej dosky. Túto vadu pri jazde nepocítite, ale aj tak sme na tento produkt dali poriadnu ZĽAVU!

Tak neváhajte a objednávajte skate komplet v zľave už teraz!

Element NATURALIST 7,75" je super skate komplet vhodný pre každého začínajúceho i stredne pokročilého skejťáka. Dokonca aj ty sa na ňom naučíš skvele jazdiť. Či už chceš jazdiť street alebo v skateparku, tak je táto doska pre teba!

Skate komplet Element je tvorený z dosky z javorového dreva. Trucky Element sú z pevnej zliatiny, a tak sa nemusíš báť, že sa hneď rozbijú. Poriadnu jazdu ti zaistia uretánové kolieska Element o šírke 52mm a tvrdosti 99A. Nemôžeme zabudnúť na kvalitné ložiská, tu ťa čakajú ABEC 5 . Klasický čierny griptape je samozrejmosťou.

A ako malý bonus, skateboardy Element nie sú vyrobené v Číne, ale v Španielsku. To je nielen udržateľné, ale hlavne tým chráni životné prostredie tým, že produkujú výrazne menej emisií CO2.

Špecifikácia:

  • trucky - 127 mm
  • kolesá - 52 mm
  • doska - 7,75”
  • ložiská - ABEC 5

Veľkosť:

  • šírka - 19,7 cm
  • dĺžka - 78,7 cm

Materiál: javorové drevo, uretán

Materiál: 75%MPLWD 15%STL 8%ERTHN 2%SDPR

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore