0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu ZADARMO!Gravity FAIRY 2

Katalógové číslo: 51946173
Model: FAIRY 2
229,09 € 381,82 €
Zľava: 40%
Kúpiť

Detský snowboardový komplet GRAVITY FAIRY 2 - Snowboard GRAVITY FAIRY, viazanie GRAVITY G1 Junior a topánky GRAVITY MICRA

V prípade záujmu vložte komplet do nákupného košíka a vykonajte objednávku. My sa vám obratom ozveme a pomôžeme s výberom správnej veľkosti presne podľa vašich proporcií a preferencií.

Detský snowboard Gravity Fairy

Detský snowboard Gravity Fairy je designovaný pre juniorky snowboardistky, ktoré začínajú alebo už jazdia a chcú sa zlepšovať na zjazdovke aj v snowparku. Celodrevený snowboard je ľahký a ľahko sa ovláda, konštrukcia dosky pomáha lepšie zvládať začiatky. Vďaka predvoskovaná sklznici môžete vyraziť z obchodu rovno na svah.

Camber - klasické prehnutie snowboardu, umožňuje najstabilnejšiu jazdu po hrane, presnosť a maximálnu možnú pružnosť pri odraze do skoku. Ideálny pre all-mountain snowboardy a pre freestyle s najvyššími nárokmi na presnosť a veľký odraz (pop).
Twin-Tip - esencia tvaru parkových dosiek. Rovnaká vzdialenosť od špičky aj pätky umožní jazdu v prirodzenom aj opačnom smere.
Woodcore - všetky Gravity snowboardy sú vyrábané zo 100% dreveného jadra. Používame kvalitné topoľové drevo doplnené o panely tvrdého, exotického dreva.
Biax (0 ° / 90 °) - najčastejšie používaný spôsob laminácia dodáva snowboardu kvalitný pop a ľahkú torznú flex. Vďaka tomu doska ľahko zatáča a užijete si s ním veľa zábavy na zjazdovkách i v snowparku.
Wax Base - všetky naše snowboardy sú už z výroby navoskované a nachystané pre okamžité použitie.

Nie je nám jedno, čo sa okolo nás v prírode deje, preto za každý predaný snowboard vysadíme na Šumave jeden strom. Nie je nám jedno, čo sa okolo nás v prírode deje, preto za každý predaný snowboard vysadíme na Šumave jeden strom.

Detské snowboardové viazanie Gravity G1 Jr

Detské viazanie G1 Junior má kompletne nový dizajn a veľa vylepšení. Nielen, že sa dizajnovo hodí k snowboardové výbave Gravity, ale hlavne skvele podporí vaše najmenšie vo snowboardových začiatkoch. Viazanie je založené na pevnom podklade, ktorý spolu s polstrovaním pätky tlmí nárazy.

G1 Baseplate - plastová základňa v jednom kuse, vybavená predným a zadným plastovým power pedálom.
Plastové račne - plastové račne s presným krokom.
Power Strap - priehlavkový strap použitý na základných modeloch viazanie G1 a G1 Lady, ponúka väčšiu podporu začínajúcim jazdcom.
Comfort Toe Strap - predný polstrovaný strap, ktorý možno zapnúť ako klasicky zhora, tak cez špičku topánky.
EVA Power pedále - power pedále umiestnené na špičke a päte baseplatu, uľahčujú prenos sily z jazdca na snowboard a zvyšujú tak kontrolu nad doskou. Sú zhotovené z mäkkého EVA materiálu, ktorý dokonale tlmí dopady a znižuje vibrácie pri jazde.

Detské snowboardové topánky Gravity Micra je dizajnovo určená najmä pre malé nadšených riderky. Vyrobené sú z ľahkého materiálu, majú podšívku z umelého kožúšku, zaručujúce spoľahlivú termo izoláciu, a nízkoprofilová podrážku z EVA zliatiny, ktorá sa stará o tlmenie a pohodlný pobyt v topánkach celkovo.

- Rubber Outsole - podrážka z odolnej gumy, obsahuje zosilnené panely pre väčšiu odolnosť pri dopadoch a dlhšiu životnosť.
- 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk presne kopíruje nohu a zaručuje tak celodenné pohodlie.
- Flexible Cuff - mäkká a ohybná manžeta zaručuje flexibilitu a pohodlie.
- Long Lasting Shell - zvršok topánok je zhotovený zo syntetických materiálov, ktoré sú odolné proti oderu a opotrebovaniu, zaručujú dlhú životnosť topánok.
- Comfort Liner - pohodlná vnútorná vložka so samostatným rýchlym uťahovaním.
- Standard Lacing - klasické šnurovanie pomocou šnúrok s plastovými háčikmi.

130 135 140
Hmotnosť jazdca (kg) 30-50 35-55 40-60
Kontaktný hrana (cm) 92 96.4 100.8
Šírka špice (cm) 26.9 27.3 27.9
Šírka stredu (cm) 23.6 24 24.5
Šírka päty (cm) 26.9 27.3 27.9
Vykrojenie (m) 7.5 8 8.5
Rozsah postoje (cm) 36-52 36-52 40-56
Set back (mm) 10 10 10
inserty 4x4 4x4 4x4
tvrdosť 2 2 2

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore