0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Gravity FAIRY MINI

Katalógové číslo: 90055102
Model: FAIRY MINI
114,41 € 176,02 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Detský snowboard Gravity Fairy Mini

Detský snowboard Gravity Fairy je designovaný pre juniorky snowboardistky, ktoré začínajú alebo už jazdia a chcú sa zlepšovať na zjazdovke aj v snowparku. Celodrevený snowboard je ľahký a ľahko sa ovláda, konštrukcia dosky pomáha lepšie zvládať začiatky. Vďaka predvoskovaná sklznici môžete vyraziť z obchodu rovno na svah.

Camber - klasické prehnutie snowboardu, umožňuje najstabilnejšiu jazdu po hrane, presnosť a maximálnu možnú pružnosť pri odraze do skoku. Ideálny pre all-mountain snowboardy a pre freestyle s najvyššími nárokmi na presnosť a veľký odraz (pop).

Twin-Tip - esencia tvaru parkových dosiek. Rovnaká vzdialenosť od špičky aj pätky umožní jazdu v prirodzenom aj opačnom smere.

Poplar Woodcore - všetky Gravity snowboardy sú vyrábané zo 100% dreveného jadra. Používame kvalitné topoľové drevo doplnené o panely tvrdého, exotického dreva.

Biax (0 ° / 90 °) - najčastejšie používaný spôsob laminácia dodáva snowboardu kvalitný pop a ľahkú torznú flex. Vďaka tomu doska ľahko zatáča a užijete si s ním veľa zábavy na zjazdovkách i v snowparku.

Prewaxed Base - všetky naše snowboardy sú už z výroby navoskované a nachystané pre okamžité použitie.

cap Construction

110
Hmotnosť jazdca (kg) 20-40
Kontaktný hrana (cm) 82.6
Šírka špice (cm) 25.4
Šírka stredu (cm) 22.5
Šírka päty (cm) 25.4
Vykrojenie (m) 7
Rozsah postoje (cm) 32-40
Set back (mm) 10
inserty 4 * 4/12
tvrdosť 2

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore