0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Gravity G3 DARK GREY

Katalógové číslo: 90055126
Model: G3
98,48 € 151,51 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Pánske viazanie Gravity G3

Absolútna špička kolekcie Gravity. Viazanie, ktorému sme v našich dielňach vdýchli život, nesie meno G3. Dvoustrapové vázko naplnené tým najlepším, čo môžeme ponúknuť. Gravity G3 má veľmi ľahkú konštrukciu, anatomické prvky a do novej sezóny nastupuje s najlepšie vytvarovanými strapy na snowboardové topánky.

G3 Baseplate - základňa s UV lakom a plastovou posuvnou pätou pre nastavenie veľkosti podľa vašej topánky. Baseplate je krytý EVA výstelkou pre tlmenie tvrdých dopadov.

Plastové račne - leštené račne s veľmi jednoduchým zapínaním

Flexible 3D Strap - nový priehlavkový strap použitý na modeloch G3, zaručí pohodlnú jazdu a flexibilné pohyb. Minimalizovaný predný gumový strap presne kopíruje tvar topánky.

Rubber Toe Strap - predný gumový strap, ktorý je vytvarovaný presne na špičku topánky. Topánka tak sedí, kde má a podrží vás pri náročných trikoch.

Asym Highback - asymetrická oporná pätka, ponúka výraznú redukciu hmotnosti a výstelku z EVA materiálu pre odpruženie pri jazde a pohodlie.

Krytka základne - u našich najvyšších modelov je baseplate krytý výstelkou z EVA materiálu. Podrážka topánky je tak po celej ploche v kontakte s viazaním, čo zvyšuje citlivosť pri vedení snowboardu v oblúku.

Soft Touch Finish - mäkké povrchovej úpravy

M L
UK 6-7,5 8-13
EUR 39,5-41,5 42-48
US 7-8,5 9-14
CM 25-26,5 27-31,5

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore