0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Gravity G3 LADY TEAL

Katalógové číslo: 90055225
Model: G3 LADY
98,77 € 151,96 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Dámske viazanie na snowboard Gravity G3 Lady

Dámy radujte sa, viazanie G3 Lady je späť! Jeho konštrukcia a úžasný dizajn vám spríjemní každú chvíľku strávenú na snehu. Dostalo totiž tie najlepšie technológie a nové flexibilné strapy optimálne fixujúce nohu. To všetko pri zachovaní mimoriadnej ľahkosti. Základňa výborne tlmí dopady a vibrácie pri jazde.

G3 Baseplate - základňa s UV lakom a plastovou posuvnou pätou pre nastavenie veľkosti podľa vašej topánky. Baseplate je krytý EVA výstelkou pre tlmenie tvrdých dopadov.

Plastové račne - kvalitné račne s veľmi jednoduchým zapínaním

Flexible 3D Strap - priehlavkový strap použitý na modeloch G3, zaručí pohodlnú jazdu a flexibilné pohyb. Minimalizovaný predný gumový strap presne kopíruje tvar topánky.

Rubber Toe Strap - nový predný gumový strap, ktorý je vytvarovaný presne na špičku topánky. Topánka tak sedí, kde má a podrží vás pri náročných trikoch.

Asym Highback - nová asymetrická oporná pätka, ponúka výraznú redukciu hmotnosti

Krytka základne - u našich najvyšších modelov je baseplate krytý výstelkou z EVA materiálu. Podrážka topánky je tak po celej ploche v kontakte s viazaním, čo zvyšuje citlivosť pri vedení snowboardu v oblúku.

Soft Touch Finish - mäkké povrchovej úpravy

M L
UK 5-8 8,5-9
EUR 38-42 42,5-43
US 7-10 10,5-11
CM 24-27 27,5-28

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore