0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!

Historie

Je tomu už 18 rokov (napísané v roku 2019) kedy sme si pre Vás vymysleli nový koncept nakupovania, ktorý spájal dovtedy nevídanú možnosť nákupu oblečenia online a navyše sme pridali funkciu virtuálnej šatne (preto eŠatna), kde ste mali možnosť si k sebe priložiť horný a spodný diel oblečenia a tým si skúsiť, ako veci pasujú k sebe. Áno, dnes už sa to zdá "trápny", ale v roku 2001 to bolo niečo ako cesta na Mars, alebo brucho ako mal Bratt Pitt vo 20tich. Proste sen všetkých :-)

ESATNA.SK Vám už od roku 2001 prináša to najlepšie od Roxy, Billabong, Vans, RVCA, Dakine, Element, Nixon, Etnies, Ripcurl, Burton, Hurley, Animal, Femi Stories, Horsefeathers, Globe, GNU, Oakley, POC, Fox , Volcom a veľa ďalších značiek, ktorých kompletny zoznam si môžete prezriet tu. Oblečieme Vás doslova od hlavy až k päte a Vašu domácu šatňu vybavíme na horúce leto na pláži pri mori, do vody aj do krutej zimy na horách, rovnako ako na cestu do školy, práce alebo na párty. Výber nechávame na Vás, ale pretože máme v ponuke cez 35.000 položiek, čo Vás môže trošku rozhodiť, tak sme samozrejme pripravení vždy poradiť všetkým nerozhodným, rovnako tak i tým, ktorí potrebujú viac informácií ku konkrétnym produktom.

Nakupovanie je príjemná droga, ale málokto má dnes čas na preliezanie obchodov a nákupných galérií. Nie všade majú všetko tovar pohromade. Nie všade majú Vašej veľkosť. Taky otvorené nemajú úplne vždy, kedy potrebujete. A nie v každom obchode majú každú značku, aká sa Vám páči. Ale u nás je to našťastie iné! 24 hodín denne sme pripravení splniť Vaše priania si vybrať to pravé pre Vás od tých značiek, ktoré máte radi. Bundy, tričká, batohy, topánky, boxerky, termo bielizeň, peňaženky, plavky, žabky a tony ďalších vecí. A aby toho nebolo málo a neboli sme len obyčajný "e-shop s hadrama," tak pre vás máme naviac ohromnú ponuku pre snowboarding a skateboard. Snowboardy, viazaní, helmy, skateboardy, longboardy, okuliare aj chániče. Všetko pohromade, ale prehľadne roztriedené podľa výrobcov, typu alebo veľkosti. Od všetkého Vás delí len pár klikov na počítači, tabletu, alebo v mobile.

Hore