0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!HYDROFORCE PANORAMA

Katalógové číslo: 51956837
Model: PANORAMA
313,92 € 449,16 €
Zľava: 30%
Kúpiť

HYDROFORCE Panorama 11 2x 35x 6 je nafukovací paddleboard od brandu HYDROFORCE . Stačí len zabaliť, hodiť batoh na chrbát a vyraziť k rybníku alebo rieke. Vďaka svojej veľkosti, tvaru a vysokému výtlaku sa tento paddleboard radí medzi allroundové plaváky. Nosnosť plaváka je až 150 kg, ideálna je ale 100 kg. Pevnosť a stabilný oblý tvar je ideálny pre začiatočníkov, zaručuje pohodlnú jazdu aj neskúseným jazdcom. Pokiaľ hľadáte paddleboard na pokojné vychádzky, tak bude tento allroundový plavák ideálnym parťákom.

Tak neváhajte, objednajte plavák HYDROFORCE Panorama 11 2x 35x 6 a vyrazte na rybník!

Ešte si nie ste istí? Tak pozrite na pár dôvodov, prečo si vybrať práve tento plavák.

Určite tiež odporúčame prečítať si nášho sprievodcu na výber správneho paddleboardu na odkaze nižšie.

Tento model disponuje veľkou rýchlosťou a stabilitou vďaka dlhému chvostu. Rovnako tak jeho dĺžka a tuhosť zaisťuje dobrý kontakt s vodou a vysokú rýchlosť a zároveň stabilitu. Dvojvrstvová konštrukcia je signifikantná pre paddleboardy od brandu HYDROFORCE , jedná sa konkrétne o technológiu Double Layer pre zaistenie väčšej tuhosti paddleboardu. Rovnako tak signifikantné pre paddleboardy HYDROFORCE je vnútorná hubovitá štruktúra, ktorá po nafúknutí na odporúčaný tlak ( 15 PSI ) dosahuje vysokú tuhosť. Najvyšší možný tlak po nafúknutí je 15 PSI . Odnímateľná flosna je samozrejmosťou, rovnako tak povrch s príjemnou nášľapnou vrstvou EVA . Zároveň nájdete v prednej časti gumičky na uchytenie nejakej nevyhnutnosti. Po stranách tiež nájdete kovové oká, tzv. D-ringy , na uchytenie príslušenstva pre paddleboard.

Nemôžeme zabudnúť ani na najväčšiu výhodu nafukovacích paddleboardov, ktorou je skladnosť . Zložený a stlačený paddleboard bez problémov uložíte do auta, lodnej skrinky alebo napríklad pod posteľ.

Tvar / UrčenieAllround
Dĺžka11'2" / 340cm
Šírka35" / 89 cm
Hrúbka6" / 15cm
Výtlak366 L
Doporučená hmotnosť jazdca150 kg
Tuhosť/doporučený tlakMaximálny 15 PSI / Odporúčaný 13 PSI
TechnológieDouble layer
Druh/Rozmiestnenie finiek1 nasúvací
V sade s veslomÁno
Veslo za zvýhodnenú cenuNie
Možnosť pripojiť sedačkuNie
Možnosť pripojiť plachtuNie
Extra výbava v ceneLeash
Súčasť baleniaPaddleboard
Transportná taška
Pumpa
Pádlo
Flosna
Leash

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore