0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!K2 BENES DESERT

Katalógové číslo: 51957087
Model: BENES
190,40 € 238 €
Zľava: 20%
Kúpiť

K2 BENES DESERT sú dámske snowboardové topánky vhodné ako na zjazdovku, tak do parku či prašanu. H4 Coiler BOA® Fit System využíva nerezové šnúrky BOA® na zaistenie bezpečného utiahnutia pomocou jednoduchého otočného kolieska. Integrovaná vložka Intuition Comfort Foam 3D Liner sa prirodzene prispôsobí tvaru tvojho chodidla a je skonštruovaná s vnútornými J-barmi, ktoré pevne obopnú tvoje členky. Táto tepelne tvarovateľná vložka skvele funguje so šnurovaním Fast-In , vďaka čomu sa ti topánka perfektne prispôsobí. S K2 BENES DESERT sa budeš cítiť komfortne po celý deň!

Úroveň: stredne pokročilý

Určenie: All - mountain

Flex: 4/10

Medium

Vložka:
  • Intuition™ Comfort Foam 3D Liner - Táto vložka je vyrobená pre pohodlie a dlhotrvajúci fit, má mäkšiu konštrukciu a obsahuje vnútornú aj vonkajšiu J-Bars pre väčšiu podporu členku a držanie päty.
  • Fast-in Liner Lacing - Jednoduché a rýchle použitie a pohodlné po celý deň.
Systém šnurovania:
  • H4 Coiler Boa® Fit System - Táto funkcia zaisťuje bezkonkurenčné držanie päty a vytvára bezpečné uchytenie pre rýchlu odozvu hrán.

Vnútorný šnurovací systém:

  • Quick-Pull
Stielka:
  • Die-cut EVA Footbed - Poskytuje odpruženie a podporu a je vyrobená z tuhej peny EVA.

Podrážka:

  • PhyLight™ Outsole - Táto podošva EVA ponúka jednotnú flexiu a odolnosť gumovej podrážky, ktorá je navyše skutočne ľahká.

Tabuľka veľkostí:

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore