0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Nitro TEAM CLAY

Katalógové číslo: 51950651
Model: TEAM
190 € 292,30 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Viazanie NITRO Team

Viazanie NITRO Team je všestranný model s hliníkovými račňami, ľahkú konsktrukcí a širokou škálou pokročilých technológií.

2x4 Mini disc - malý a veľmi ľahký disk, ktorý má za úlohu znížiť váhu, lepšie rozložiť ťažisko a nechať vyniknúť flex vášho dosky.

Air Dampening - najľahší technológia absorbujúce tvrdé dopady a nárazy bez nutnosti obetovania komfortu a odozvy viazania.

3 ° Canted Footbed - udržuje náklon tela v ideálnej a najviac prirodzené pozíciu pre jazdu na snowboarde

Board Saver Technology - zaoblené rohy baseplatu v mieste, kde sa stretávajú s doskou. To má za výsledok lepšie využitie Flexu Vašej dosky a jeho menšie odieraniu.

Speedwheel račne - odolné a ľahké hliníkové račne pre perfektnú funkčnosť.

Cable Reinforced Connectors - pásky sú v tomto modeli vystužené oceľovým lankom. To zvyšuje ich odolnosť a pri prípadnom zlomenie pásku zaisťujú núdzové riešenie situácie.

Grip Toe Strap - Pohodlné flexibilné strapy, ktoré sadnú na každú topánku. Predný strap možno zapnúť cez špičku aj cez priehlavok.

Easy Entry Buckles and Ratchets - do "S" tvarované račne sa Vám nebudú pliesť pod nohy, keď stúpate do viazania. Široké pracky zase zaručí jednoduchý zvod a bleskové upnutie.

Veľkosť topánok:
- Medium: 7.0-10.5 US / 25.0-28.5 MP / 38.5 - 43.5 EÚ
- Large: 11.0-14.0 US / 29.0-32.0 MP / 44 - 48 EU

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore