0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu ZADARMO!Nitro ZERO zero worries

Katalógové číslo: 89820742
Model: ZERO
152,17 € 253,61 €
Zľava: 40%
VYPREDANÉ

Snowboardové viazanie NITRO Zero Ultra Black

Parkový šampión! Tak by sa dalo nazvať pohodlné viazanie NITRO Zero. Základňa Stealth Open AIR je stredne tuhá a používa mini disky 2x4. Tie dovoľujú doske prirodzene pružiť. Asymetrická opierka Asym Zero Highback kombinuje freestylovú pružnosť s dostatočnou pevnosťou pre ustávání každého triku v parku i mimo neho. Snowboarding ešte nikdy nebol tak pohodlný.

2x4 Mini disc - malý a veľmi ľahký disk, ktorý má za úlohu znížiť váhu, lepšie rozložiť ťažisko a nechať vyniknúť flex vášho dosky.

Air Dampening - najľahší technológia absorbujúce tvrdé dopady a nárazy bez nutnosti obetovania komfortu a odozvy viazania.

3 ° Canted Footbed - udržuje náklon tela v ideálnej a najviac prirodzené pozíciu pre jazdu na snowboarde

Board Saver Technology - zaoblené rohy baseplatu v mieste, kde sa stretávajú s doskou. To má za výsledok lepšie využitie Flexu Vašej dosky a jeho menšie odieraniu.

Premium Comfort Ankle Strap - členkové strapy navrhnuté ako optimálny kompromis medzi reakciou a pohodlím.

Speedwheel Buckles - odolné a ľahké hliníkové račne pre perfektnú funkčnosť.

Cable Reinforced Connectors - pásky sú v tomto modeli vystužené oceľovým lankom. To zvyšuje ich odolnosť a pri prípadnom zlomenie pásku zaisťujú núdzové riešenie situácie.

BEST Convertible Toe Strap - Bezpečné a pohodlné upnutie každého druhu topánok. Predný strap možno zapnúť cez špičku aj cez priehlavok.

Easy Entry Buckles and Ratchets - do "S" tvarované račne sa Vám nebudú pliesť pod nohy, keď stúpate do viazania. Široké pracky zase zaručí jednoduchý zvod a bleskové upnutý

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore