0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu ZADARMO!


Pánske plážovky OakleyPánske plážovky Oakley


Pánske plážovky Oakley

Ten pocit zaparených nôh asi poznáme všetci. V lete je to obzvlášť nepríjemná záležitosť. Ale čuduj sa svete, má riešenie! Volá sa pánske topánky vietnamky. Jedná sa o úplne otvorenú obuv, ktorá zabezpečí, že sa vám nohy potiť určite nebudú. Takéto žabky si navyše úplne v pohode môžete vziať k vode na plaváreň alebo na pláž. Plážovky sú skrátka veľmi praktickou záležitosťou, ktorú vo veľkých teplotách môžete vziať aj do mesta. A určite sa na vás nikto nebude pozerať divne. Mrknite na našu ponuku značiek a prevedení. Máme jak gumové varianty, tak tie luxusné z kože.

Kto je v zime na zjazdovkách častejšie ako doma, tomu je určite predstavovať nemusíme. Slnečné a lyžiarske okuliare Oakley ostatne odporúča aj jeden z najlepších snowboardistov planéty a olympijský víťaz Shaun White. V našej ponuke ale nenájdete len tieto špičkové okuliare Oakley a príslušenstvo k nim, u nás sa môžete na hory vybaviť kompletne.
Máme pre vás čiapky a rukavice, bundy a mikiny a tiež cestovné batožiny. Všetko je vyrobené v tej najlepšej kvalite a podľa filozofie značky Oakley, ktorá vsádza na vedu a umenie. Vďaka dôrazu kladenému na kvalitu a túžbe sa neustále zlepšovať ponuka určite uspokojí aj tých najnáročnejších.Hore