0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu ZADARMO!


Pánske snowboard oblečenie OakleyPánske snowboard oblečenie Oakley


Pánske snowboard oblečenie Oakley

Byť zle oblečený na kvalitnej doske je ako hrať novú hru na starom počítači. Špičkový hardvér skrátka vyžaduje tiež rovnako pokročilý softvér. V tomto prípade je softvérom pánske snowboard oblečenie. Jedine vďaka nemu sa budete cítiť maximálne v pohodlí. A tým pádom sa budete môcť úplne naplno sústrediť len a len na maximálne výkony podané na zjazdovke. Či už hľadáte vrchné alebo spodné oblečenie, bundu alebo nohavice, všetko máme. Obliecť sa u nás na Esatna.sk tak môžete od hlavy až k päte. A potom už len v pokoji a komfortne vyraziť na svah. Máme veľké množstvo značiek z celého sveta, odlišné farebné prevedenia a veľa modelov, takže určite vyberiete bez kompromisov taký, ktorý vám do oka padne úplne na sto percent.

Kto je v zime na zjazdovkách častejšie ako doma, tomu je určite predstavovať nemusíme. Slnečné a lyžiarske okuliare Oakley ostatne odporúča aj jeden z najlepších snowboardistov planéty a olympijský víťaz Shaun White. V našej ponuke ale nenájdete len tieto špičkové okuliare Oakley a príslušenstvo k nim, u nás sa môžete na hory vybaviť kompletne.
Máme pre vás čiapky a rukavice, bundy a mikiny a tiež cestovné batožiny. Všetko je vyrobené v tej najlepšej kvalite a podľa filozofie značky Oakley, ktorá vsádza na vedu a umenie. Vďaka dôrazu kladenému na kvalitu a túžbe sa neustále zlepšovať ponuka určite uspokojí aj tých najnáročnejších.Hore