0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride A-6 black

Katalógové číslo: 90242236
Model: A-6
215,83 € 308,81 €
Zľava: 30%
Kúpiť

Snowboardové viazanie RIDE A-6 je stredne tuhý model viazania od značky RIDE, ktorý vyniká vysokou tuhosťou vďaka novej hliníkovej základni viazania a nylonovej pätke Slimeback™, ktorá pohlcuje nárazy a tlmí vibrácie.

Vlastnosti:
A-Series Aluminium Chassis
Extrémne ľahká a vysoko odolná hliníková konštrukcia viazania s možnosťou presného nastavenia na topánku so systémom stredového Micro disku, ktorý zaisťuje ľahké nastavenie pozície viazania podľa vami vybraného postoja. Kvalitná hliníková základňa je vyrobená z leteckého hliníka T6061.

Slimeback™ Highback
Tuhá a zároveň ľahká pätka viazania vyrobená z uretánu, ktorá je podobná technológii Slimewalls™, ktorú RIDE využíva pri svojich snowboardoch. Hlavnou výhodou pätky je maximálne pohltenie nárazov a tlmenie vibrácií.

Two-Piece Ankle Strap
Priehlavkový pásik je navrhnutý tak, že je rozdelený na dve časti, pričom každá z nich má odlišnú funkciu. Jedna je tuhšia a zaisťuje potrebnú oporu, druhá časť je mäkšia a dodáva potrebný komfort.

Minimalist Toe Strap with Overmold
Minimalistický a veľmi ľahký opasok, ktorý sa upína cez špičku topánky s pridanou vrstvou uretnu, ktorá zaistí, že opasok zostane presne na svojom mieste.

A-Series Diecut Basepad
Tenká uretánová podložka, ktorá je pod viazaním na spodnej strane a pri namontovanom viazaní tak funguje ako tlmiaca podložka, ktorá perfektne pohlcuje všetky nárazy a dopady.

Canted Footbed
Ultraľahká podložka viazania, na ktorej stojí topánka využíva drobné uhly na vyrovnanie členkov a kolien do prirodzenejšej polohy. Uhol podložky tiež poskytuje potrebnú páku na dosiahnutie maximálneho popu dosky.

Linkage Ratchets
Odľahčené račne zo zliatin hliníka v najnovšom dizajne v oblasti snowboardových ráčen, ktoré zaručia hladké uťahovanie a povoľovanie. Výhodou je aj konštrukcia, ktorá zaisťuje dlhšiu životnosť plástových pásikov.

Aluminium Micro-Disc
Miniatúrny hliníkový disk na uchytenie viazania. Benefit je lepší prenos síl medzi viazaním a snowboardom as tým spojené rýchlejšie reakcie snowboardu. Micro-Disc je okrem klasických insertov kompatibilný aj so systémami slot/channel, ktoré používa napríklad firma BURTON.

S M L
US MEN'S 4 - 8 6 - 10 10.5+
US WOMEN'S 5 - 9 7 - 11
EU 35 - 40.5 37 - 43.5 43.5 - 50+

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore