0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride Burnout

Katalógové číslo: 89813942
Model: Burnout
345,17 € 575,28 €
Zľava: 40%
Kúpiť

Pánsky snowboard RIDE Burnout

Tvrdšie freestylový snowboard RIDE Burnout. Klasický twin typ tvar, ktorý je pre freestylové dosky požadovanú vlastností a umžňuje tak bezchybnú jazdu silnejší aj slabší nôh vpred. Hybridný prehnutie s väčším podielom Camber zaisťuje snowboardu dostatok stability i potrebného popu.

Úroveň: pokročilí
Prehnutie: hybrid camber
Určenie: Freestyle
Dĺžka: 158 cm
Šírka: 251 mm
Rádius: 8 m
Efektívne hrana: 125,9 cm
tvrdosť: 5
Tvar: twin
Systém viazania: inserty 4 x 2 cm

technológia:
Twin Hybrid Camber
Camber s miernym rockerom na špičke i pätke snowboardu. Twin - úplne symetrický tvar snowboardu, inserty uprostred.

Performance ™ Core
Vysoká pevnosť a ľahkosť jadra a snowboardu celkovo docielená vďaka kombinácii tvrdého bambusu a ľahkého dreva paulownia.

Thin Con
Všetky RIDE dosky majú túto technológiu. ThinCon je stenčenie špičky a pätky. Zníži sa tak váha, ktorá obmedzuje rotáciu.

Slimewalls®
Skateboardingom inšpirovaná technologická inovácia postavená na materiáli skate koliesok, ktorá zaručí extra hladkú jazdu a extrémne vysokú odolnosť. Táto exkluzívna technológia je tolerantná a húževnatá zároveň a miesto boja proti vibráciám je radšej absorbuje. Presne ako skate kolieska, uretán v Slimewalls technológii zjemňuje interakciu so snehom, drevom a kovovými prekážkami, na ktorých môžete jazdiť. Proti bežným ABS hranám netvrdne pri nízkych teplotách. A navyše je Slimewalls prakticky nezničiteľná hrana a tým sa stáva najodolnejšie konštrukciou bočnej hrany vo snowboardovom svete.

Carbon Slimewalls®
Unikátna kombinácia hrany Slimewalls a karbónových vlákien, ktoré sú vždy umiestnené na hrane u viazanie a zaisťujú tak perfektnými stabilitu a rýchlejšiu odozvu od viazania smerom ku snowboardu.

Cleave Edge ™
Je o 50% hrubšie hrana, vďaka čomu je zaručená dlhšia životnosť počas neustáleho brúsenia.

Hybrid Glass
Na vrchu v troch rôznych stupňoch, na spodku v páre uložené sklenej vlákna pre vyváženie torzie a tvrdosti dosky, poskytujú lepšiu reakčnosť a rýchlosť.

Carbon Array 5 ™
Technológia RIDE CARBON ARRAY znamená úplnú kontrolu prenosu síl na hranu v každej pozícii jazdca. Rozvírající sa uhlíkové vlákna sú umiestnené v zóne viazania odkiaľ sa rozbiehajú na opačnú hranu v presných uhloch. Jazdcov tlak na hranu dosky je takto prenášaný na kontaktné body opačnej hrany, vďaka čomu jazdec dosiahne maximálnej kontroly nad doskou.

Sintered 4000 Base
Veľmi kvalitné, tvrdá a rýchla sintrovaná sklznica.

Linear Twin Sidecut
Dvojaký vykrojenie, vždy pod viazaním, ktoré má za následok lepšiu stabilitu pri jazde na rovnom podklade a tiež pomáha udržať hranu pri zatáčaní.

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore