0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride C-4 CLASSIC BLACK

Katalógové číslo: 90242014
Model: C-4
190,11 € 237,64 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Ride C-4 Fire je stredne tuhé snowboardové viazanie navrhnuté pre All-Mountain výkon. V parku ani na vrcholkoch hôr ťa toto viazanie nesklame. Jednodielny členkový pásik sa prispôsobí tvaru tvojej topánky a poskytuje odolnosť bez hmotnosti navyše. Konštrukcia C-Series spája hliníkovú pätu s polykarbonátovou základňou.

Vlastnosti:
C-Series Performance Polycarbonate Chassis
Ľahká a pohodlná polykarbonátová konštrukcia viazania s možnosťou presného nastavenia na topánku so systémom stredového Micro disku, ktorý zaisťuje ľahké nastavenie pozície viazania podľa vami vybraného postoja. Základňu dopĺňa hliníkový heel-cup, ktorý je zhodný naprieč všetkými viazaniami, vrátane radu A-Series.

Nylon Highback
Tuhá a zároveň ľahká pätka viazania vyrobená z nylonu, ktorý poskytuje perfektný mix opory a odozvy vo viazaní.

One-Piece Ankle Strap
Odolný priehlavkový pásik, ktorý poskytuje dostatočnú oporu aj komfort v jednom.

Minimalist Toe Strap
Minimalistický a veľmi ľahký opasok, ktorý sa upína cez špičku topánky.

C-Series Diecut Basepad
Tenká penová podložka, ktorá je pod viazaním na spodnej strane a pri namontovanom viazaní tak funguje ako tlmiaca podložka, ktorá perfektne pohlcuje všetky nárazy a dopady.

Canted Footbed
Ultraľahká podložka viazania, na ktorej stojí topánka využíva drobné uhly na vyrovnanie členkov a kolien do prirodzenejšej polohy. Uhol podložky tiež poskytuje potrebnú páku na dosiahnutie maximálneho popu dosky.

Linkage Ratchets
Odľahčené račne zo zliatin hliníka v najnovšom dizajne v oblasti snowboardových ráčen, ktoré zaručia hladké uťahovanie a povoľovanie. Výhodou je aj konštrukcia, ktorá zaisťuje dlhšiu životnosť plástových pásikov.

Plastic Micro-Disc
Miniatúrny plastový disk na uchytenie viazania. Benefit je lepší prenos síl medzi viazaním a snowboardom as tým spojené rýchlejšie reakcie snowboardu. Micro-Disc je okrem klasických insertov kompatibilný aj so systémami slot/channel, ktoré používa napríklad firma BURTON.

MEN'S/UNISEX S M L
US MEN'S 4 - 8 6 - 10 10.5+
EU 35 - 40.5 37 - 43.5 43.5 - 50+

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore