0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride Heartbreaker

Katalógové číslo: 90242137
Model: Heartbreaker
335,33 € 419,16 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Ride Heartbreaker je dámsky snowboard ako na all-mountain , tak na freestyle . Je vhodné pre začiatočníkov a pre tých z vás, ktorých toho nemáte ešte toľko najazdené a necítite sa isté v kramflekoch. Rocker hybrid prehnutia ti odpustí prípadné chyby a postará sa o to, aby bola doska ľahšie ovládateľná a dobre zatáčala . S týmto modelom sa môžeš vydať ako na zjazdovku, tak do snowparku. Zaži nezabudnuteľnú jazdu s Ride Heartbreaker!

Úroveň: začiatočník až stredne pokročilý

  • Či už si začiatočník alebo jazdíš len krátko, spadáš pravdepodobne do tejto úrovne. Tento snowboard je vyrobený z mäkších materiálov a má konštrukciu pre ľahké ovládanie.

Určenie: all-mountain, freestyle

  • All-mountain snowboardy sú určené na objavovanie hôr v celej ich kráse. Cíti sa ako doma na zjazdovke, prašane aj v parku. Väčšina snowboardistov volí all-mountain dosky pre ich veľkú univerzálnosť. Pokiaľ ešte len začínaš alebo si nie si istá, čo presne potrebuješ, all-mountain snowboard je skvelou voľbou.
  • Freestyle dosky sú určené do snowparku a na široké spektrum rôznych prekážok a rámp. Je trochu kratšia, čo uľahčuje ovládanie. Vďaka prehnutiu camber v strede dosky, dosiahneš väčší pop, čiže odrazu pri výskoku.

Prehnutie: rocker hybrid

Rocker/Camber/Rocker

Rocker/Camber/Rocker

Tvar: True Twin

  • Nose je rovnakej dĺžky ako tail. Tvar dosky je na oboch koncoch rovnaký. Vďaka tomu si môžeš viazaní namontovať na takzvaný switch, čo znamená, že ani jedna noha nie je dominantná a vpredu môžeš mať striedavo ako pravú tak ľavú nohu. To oceníš najmä pri dopadoch po točitých skokoch, keď sa pri otočke predná noha zmení.

Vykrojenie : Quadractic Sidecut

  • Zlúčenie troch rádiusov (polomerov) pre lepší nájazd a výjazd z oblúkov a zároveň dobre drží na hrane.

Flex: Soft

Soft

Jadro : WMNS Performance™ Core

  • Špeciálne vytvorené pre dámsku radu. Toto jadro kombinuje ľahké výstuhy z dreva paulovnie s osikou, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou.

Laminácia : Single Impact Plates

  • Sú pridané pod každú oblasť viazania na zlepšenie pevnosti a tým predídu prípadnému prasknutiu dosky.

Sklznica: extrudovaná, Stone Ground Base

  • Odolná a ľahko opraviteľná.

Hrany: Slimewalls® RIDE

  • Odpúšťajú a sú tvárne, nárazy skôr absorbujú, než aby sa proti nim bránili.

Inserty na viazanie : 2 x 4

Tabuľka veľkostí:

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore