0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride K-1 black

Katalógové číslo: 90053412
Model: K-1
106,85 € 164,39 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Detské snowboardové viazanie RIDE K-1

Juniorskej snowboardové viazanie RIDE K-1 je viazanie z rady C-Series, teda polykarbonátových viazanie od značky RIDE, určené pre začínajúcich riderov. Kombinuje v sebe ľahkú a pohodlnú polykarbonátovou základňu spoločne s hliníkovým heel-Cupom, ktorý je zhodný naprieč všetkými viazaniami, vrátane radu A-Series.

C-Series Performance Polycarbonate Chassis
Ľahká a pohodlná polykarbonátová konštrukcia viazanie s možnosťou presného nastavenia na topánku so systémom stredového Micro disku, ktorý zaisťuje jednoduché nastavenie pozície viazania podľa vami vybraného postoja. Základňu dopĺňa hliníkový heel-cup, ktorý je zhodný naprieč všetkými viazaniami, vrátane radu A-Series.

Nylon Highback
Tuhá a zároveň ľahká pätka viazania vyrobená z nylonu, ktorý poskytuje perfektné mix opory a odozvy vo viazaní.

One-Piece Ankle Strap
Odolný priehlavkový pásik, ktorý poskytuje dostatočnú oporu aj komfort v jednom.

Minimalist Toe Strap
Minimalistický a veľmi ľahký pásik, ktorý sa upína cez špičku topánky.

C-Series Diecut Basepad
Tenká penová podložka, ktoré je pod viazaním na spodnej strane a pri namontovanom viazanie tak funguje ako tlmiaci podložka, ktorá perfektne pohlcuje všetky nárazy a dopady.

Canted Footbed
Ultraľahká podložka viazanie, na ktorej stojí topánka využíva drobné uhly k vyrovnaniu členkov a kolien do prirodzenejšie polohy. Uhol podložky tiež poskytuje potrebnú páku pre dosiahnutie maximálnho popu dosky.

Linkage Ratchets
Odľahčené račne zo zliatin hliníka v najnovšom designu v oblasti snowboardových rační, ktoré zaručia hladké uťahovanie a povoľovanie. Výhodou je aj konštrukcia, ktorá zaisťuje dlhšiu životnosť plastových pásikov.

Plastic Micro-Disc
Miniatúrny plastový disk pre uchytenie viazania. Benefit je lepší prenos síl medzi viazaním a snowboardom as tým spojené rýchlejšie reakcie snowboardu. Micro-Disc je okrem klasických insertov kompatibilné taktiež so systémami slot / channel, ktoré používa napríklad firma BURTON.

M L XL
US MEN'S 5 - 9 8 - 12 11 - 15
US WOMEN'S 6 - 10 9+ -
36.5 - 42 40.5 - 46 44.5 - 50

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore