0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride Revolt black

Katalógové číslo: 89814192
Model: Revolt
135,17 € 225,29 €
Zľava: 40%
Kúpiť

Pánske viazanie RIDE Revolt Hands of Doom

Snowboardové viazanie RIDE Revolt je univerzálnym viazaním, ktoré perfektne funguje na upravenej zjazdovke, v hlbokom snehu aj na railoch v parku. Zadná pätka je viac flexibilné a ponúka tak perfektné možnosti pri vašich snowboardových hrátkach. Viazanie je vybavené platformou osvedčenú Edge, ktorá používa Micro-disky, 3D pásikom cez špičku ThinGrip ™ alebo veľmi ľahkými a odolnými račňami Linkage Ratchets.

vlastnosti:
EDGE Chassis System ™ with Adjustable heelcup
Ľahká a odolná konštrukcia viazanie s možnosťou presného nastavenia na topánku so systémom stredového Micro disku, ktorý zaisťuje jednoduché nastavenie pozície viazania podľa vami vybraného postoja. Kvalitné hliníkové telo vyrobené z leteckého hliníka 6061.

Wedgie ™ 2.5
Podložka medzi viazaním a topánkou, vyrobená z ultraľahké EVA peny, ktorá napomáha držať prirodzenejšie základný postoj na snowboarde a zároveň napomáha kontrole snowboardu a tlmí vibrácie.

EVA Basepad
Mäkká penová EVA podložka pod viazaním, ktorá tlmí dopady na viazanie.

Revolt Slimeback ™ Highback
Dostatočne tuhá, zároveň však flexibilné pätka, ktorá umožňuje použiť viazanie ako pre freeride, tak pre freestyle.

Injected Ankle Strap
Nový veľmi ľahký a perfektne padnúce priehlavkový strap, ktorý perfektne obebne vašej topánku a zaistí dokonalý prenos síl na viazanie.

ThinGrip ™ Plus Toe Strap
Pásik cez špičku, ktorý je vďaka pružnému materiálu vytvarovaný presne podľa vašej snowboardové topánky a dokáže ju tak komfortne a zároveň veľmi pevne obopnúť.

Linkage Ratchets
Odľahčená račňa zo zliatin hliníka v najnovšom designu v oblasti snowboardových rační, ktorý zaručuje hladké uťahovanie a povolenie ako po masle. Okrem iného tiež zaisťuje vyššiu trvanlivosť pásikov.

Micro-Disc
Miniatúrny disk pre uchytenie viazania, ktorý redukuje hmotnosť klasického disku až o 30%. Benefit je lepší prenos síl medzi viazaním a snowboardom as tým spojené rýchlejšie reakcie snowboardu. Micro-Disc je okrem klasických insertov kompatibilné taktiež so systémami slot / channel, ktoré používa napríklad firma BURTON.

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore