0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride Rodeo black

Katalógové číslo: 89190500
Model: Rodeo
157,96 € 263,26 €
Zľava: 40%
Kúpiť

Pánske viazanie na snowboard RIDE Rodeo

Viazanie na snowboard RIDE Rodeo je viazanie pre freestylového snaživých a nadšencov v back country. Jazdíte v parku ale občas zabrúsite aj do hlbokého snehu? RIDE RODEO je vaša voľba.

vlastnosti:

Infinity Chassis Systém ™ with Adjustable heelcup
Super ľahká a vysoko odolná konštrukcia viazanie s možnosťou presného nastavenia presn na topánku so systémom stredového Micro disku, ktorý zaisťuje jednoduché nastavenie pozície viazania podľa Vami vybraného postoja. Kvalitné hliníkové telo vyrození z leteckého hliníka 6061.
Wedgie ™ 2.5 Footbed
Podložka medzi viazaním a topánkou, vyrobená z ultraľahké EVA peny, ktorá napomáha držať prirodzenejšie základný postoj na snowboarde a zároveň napomáha kontrole snowboardu a tlmí vibrácie.
Urethane Basepad
Vrstva na viazanie, ktorá je v kontakte so snowboardom vyrobená z tenkého URETHAN, ktorá absorbuje vibrácie z dosky a tlmí chvenie pri vyšších rýchlostiach. Tento basepad Vám zaístí väčšie komtort a lepšie tlmenie než EVA basepad.
Nylon Highback
Tradičné pätka, ktorá svojím moderným tvarom a použitým materiálom ponúkne optimálny mix podpory, kontroly nad snowboardom a komfortu.
Stitched Ankle Strap
Tvarovaný priehlavkový strap s mnohonásobnou vrstvenou výplňou. 3D tvar perfektne obomkne váš priehlavok pre lepšiu ovládateľnosť snowboardu.
ThinGrip ™ Max Toe Strap
3D prstový pásik je ideálnym riešením ak chcete, aby sa viazanie prispôsobovalo vašej aktuálnej jazde, vďaka pružnému materiálu je možné upevniť pásik priamo cez špičku topánky, alebo klasicky cez hornú časť topánky.
Flipside Mount Strap
Jedná sa o špeciálny pásik na upevnenie hlavného strapu. Tento pásik drží strap pri nastupovaní jazdca do viazania v odklopené polohe a predchádza sa tak nechcenému zlomeniu upnutie strapu.Tento prvok je na všetkých viazaniach s Infinity Chassis.
Linkage Ratchets
Odľahčená račňa zo zliatin hliníka v najnovšom designu v oblasti snowboardových rační, ktorý zaručuje hladké uťahovanie a povolenie ako po masle. Okrem iného tiež zaisťuje vyššiu trvanlivosť pásikov.

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore