0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride Rodeo BRICK

Katalógové číslo: 89814185
Model: Rodeo
193,14 € 275,92 €
Zľava: 30%
Kúpiť

Pánske viazanie RIDE Rodeo Black

Snowboardové viazanie RIDE RODEO je univerzálnym viazaním, ktoré perfektne funguje na upravenej zjazdovke, v hlbokom snehu aj na railoch v parku. Zadná pätka je viac flexibilné a ponúka tak perfektné možnosti pri vašich snowboardových hrátkach. Viazanie je vybavené platformou Infinity, ktorá používa Micro-disky, 3D pásikom cez špičku ThinGrip ™ alebo veľmi ľahkými a odolnými račňami Linkage Ratchets.

vlastnosti:
Infinity Chassis System ™ with Adjustable heelcup
Extrémne ľahká a vysoko odolná konštrukcia viazanie s možnosťou presného nastavenia na topánku so systémom stredového Micro disku, ktorý zaisťuje jednoduché nastavenie pozície viazania podľa vami vybraného postoja. Kvalitné hliníkové telo vyrobené z leteckého hliníka 6061.

Wedgie ™ 2.5
Podložka medzi viazaním a topánkou, vyrobená z ultraľahké EVA peny, ktorá napomáha držať prirodzenejšie základný postoj na snowboarde a zároveň napomáha kontrole snowboardu a tlmí vibrácie.

Urethane Basepad
Uretanová podložka pod viazaním, ktorá pohlcuje vibrácie pri rýchlej jazde a zároveň eliminuje a tlmí dopady na viazanie.

rodeo Highback
Flexibilné pätka, ktorá umožňuje použiť viazanie ako pre freeride, tak pre freestyle.

Stitched Ankle Strap
Klasický priehlavkový strap, ktorý je dobre vystlaný a okrem dostatočnej opory ponúka aj pohodlie pre celý deň jazdenia.

ThinGrip ™ Max Toe Strap
Pásik cez špičku, ktorý je vďaka pružnému materiálu vytvarovaný presne podľa vašej snowboardové topánky a dokáže ju tak komfortne a zároveň veľmi pevne obopnúť.

Linkage Ratchets
Odľahčená račňa zo zliatin hliníka v najnovšom designu v oblasti snowboardových rační, ktorý zaručuje hladké uťahovanie a povolenie ako po masle. Okrem iného tiež zaisťuje vyššiu trvanlivosť pásikov.

Micro-Disc
Miniatúrny disk pre uchytenie viazania, ktorý redukuje hmotnosť klasického disku až o 30%. Benefit je lepší prenos síl medzi viazaním a snowboardom as tým spojené rýchlejšie reakcie snowboardu. Micro-Disc je okrem klasických insertov kompatibilné taktiež so systémami slot / channel, ktoré používa napríklad firma BURTON.

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore