0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 80 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride Superpig

Katalógové číslo: 89813928
Model: Superpig
341,20 € 568,67 €
Zľava: 40%
VYPREDANÉ

Pánsky snowboard RIDE Superpig

All-mountain snowboard v smerovom tvaru s ľahkým camberom a ťažiskom posunutým mierne dozadu. So snowboardom Ride Superpig pokryjete väčšinu snehových podmienok ako na zjazdovke tak aj mimo nej. Jadro je tvorené tromi druhmi dreva pre maximálnu rovnováhu medzi tuhosťou a nízkou váhou. Karbnové výstuhy dodávajú doske potrebnú tuhosť a zároveň hravosť. Vďaka topless konštrukcii, kedy je grafika nanášaná priamo na sklolaminát je snowboard ľahší a pružnejšia.

Úroveň: pokročilí
Prehnutie: hybrid
Určenie: All mountain
Dĺžka: 158 cm
Šírka: 277 mm
Rádius: 5.90 / - / 7.20 m mm
Efektívne hrana: 117 cm
tvrdosť: 8
Tvar: Directional Shape
Systém viazania: inserty 4 x 2 cm

technológia:
Directional Hybrid Camber
Mierny camber s rockerom na špičke, zaisťujúca perfektné vedenie po hrane sa ľahkým zahájenie oblúku. Directional - inserty sú posunuté mierne dozadu.

Performance ™ Core
Vysoká pevnosť a ľahkosť jadra a snowboardu celkovo docielená vďaka kombinácii tvrdého bambusu a ľahkého dreva paulownia.

Thin Con
Všetky RIDE dosky majú túto technológiu. ThinCon je stenčenie špičky a pätky. Zníži sa tak váha, ktorá obmedzuje rotáciu.

Slimewalls®
Skateboardingom inšpirovaná technologická inovácia postavená na materiáli skate koliesok, ktorá zaručí extra hladkú jazdu a extrémne vysokú odolnosť. Táto exkluzívna technológia je tolerantná a húževnatá zároveň a miesto boja proti vibráciám je radšej absorbuje. Presne ako skate kolieska, uretán v Slimewalls technológii zjemňuje interakciu so snehom, drevom a kovovými prekážkami, na ktorých môžete jazdiť. Proti bežným ABS hranám netvrdne pri nízkych teplotách. A navyše je Slimewalls prakticky nezničiteľná hrana a tým sa stáva najodolnejšie konštrukciou bočnej hrany vo snowboardovom svete.

Carbon Slimewalls®
Unikátna kombinácia hrany Slimewalls a karbónových vlákien, ktoré sú vždy umiestnené na hrane u viazanie a zaisťujú tak perfektnými stabilitu a rýchlejšiu odozvu od viazania smerom ku snowboardu ..

Cleave Edge ™
Je o 50% hrubšie hrana, vďaka čomu je zaručená dlhšia životnosť počas neustáleho brúsenia.

Carbon Infused Glass
Karbónové vlákna položená pod uhlom 90 ° medzi sklolaminát, čo zaisťuje skvelú odozvu a extra pop bez pridania zbytočné a nežiaduce tuhosti.

Carbon Array 5 ™
Technológia RIDE CARBON ARRAY znamená úplnú kontrolu prenosu síl na hranu v každej pozícii jazdca. Rozvírající sa uhlíkové vlákna sú umiestnené v zóne viazania odkiaľ sa rozbiehajú na opačnú hranu v presných uhloch. Jazdcov tlak na hranu dosky je takto prenášaný na kontaktné body opačnej hrany, vďaka čomu jazdec dosiahne maximálnej kontroly nad doskou.

Sintered 4000 Base
Veľmi kvalitné, tvrdá a rýchla sintrovaná sklznica.

topless topsheetu
Technológia prenosu dizajnu snowboarde priamo na sklolaminátovú vrst, kedy následne nie je potrebné už žiadna ochranná horná vrstva, čiže topsheet. Táto vlastnosť má za následok najmä zníženie váhy, vďaka absencii jednej vrstvy.

Tapered Bi-Radial Sidecut
Dvojaký vykrojenie, vždy pod viazaním, ktoré má za následok lepšiu stabilitu pri jazde na rovnom podklade a tiež pomáha udržať hranu pri zatáčaní.

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore