0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Ride VXN black

Katalógové číslo: 89540770
Model: VXN
156,27 € 223,25 €
Zľava: 30%
Kúpiť

Dámske viazanie RIDE VXN pre ženy, ktoré vedia! Kovová základňa pre jazdu kdekoľvek, kde vám to hory dovolia. Toto viazanie je perfektný nástroj pre splnenie vašich predstáv. Môžete sa s ním stať ľahko kráľovnou hôr.

veľkosti S (34-37eur), M (37-42.5eur)

Edge Chassis Systém ™ with Adjustable heelcup
Super ľahká konštrukcia viazania sa systémom stredového Micro disku, ktorý zaisťuje jednoduché nastavenie pozície viazania. Kvalitné hliníkové telo vyrobené z leteckého hliníka 6061.

Wedgie ™ 2.5 Footbed
Podložka medzi viazaním a topánkou, vyrobená z ultraľahké EVA peny, ktorá napomáha držať prirodzenejšie základný postoj na snowboarde a zároveň napomáha kontrole snowboardu a tlmí vibrácie.

EVA Basepad
Vrstva na viazanie, ktorá je v kontakte so snowboardom vyrobená z tenkej EVA peny, ktorá absorbuje vibrácie z dosky a tlmí chvenie pri vyšších rýchlostiach.

Nylon Highback
Tradičné pätka, ktorá svojím moderným tvarom a použitým materiálom ponúkne optimálny mix podpory, kontroly nad snowboardom a komfortu.

Stitched Ankle Strap
Tvarovaný priehlavkový strap s mnohonásobnou vrstvenou výplňou. 3D tvar perfektne obomkne váš priehlavok pre lepšiu ovládateľnosť snowboardu.

ThinGrip ™ Plus Toe Strap
Prispôsobiteľný prstový strap ľahké konštrukcie. Gumová pavučinka je navrhnutá pre extra pohodlné zovretie topánky. Vďaka pružnému materiálu je možné upevniť pásik priamo cez špičku topánky, alebo klasicky cez hornú časť topánky.

Linkage Ratchets
Odľahčená račňa zo zliatin hliníka v najnovšom designu v oblasti snowboardových rační, ktorý zaručuje hladké uťahovanie a povolenie ako po masle. Okrem iného tiež zaisťuje vyššiu trvanlivosť pásikov.

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Hore