0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Roxy BREEZE

Katalógové číslo: 90308277
Model: BREEZE
353,78 € 442,22 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Roxy BREEZE je dámsky all mountain snowboard so strednou mierou ohybu vhodný pre stredne pokročilých . Vďaka hybridnej konštrukcii C2 kombinuje výhody prehnutia rocker a camber. Skvele ťa podrží aj vo vyššej rýchlosti a zároveň ti odpustí aj drobné chyby. Technológia Magne-Traction® sa postará o to, aby ti držala hrana aj v prípade, keď vojdeš na zľadovatenú platňu. Rozhodne ťa zaujme aj nevšedný dizajn. Neváhaj a objednaj si túto štýlovú dosku a vydaj sa rovno na hory!

Úrovne: stredne pokročilý

Určenie: all mountain

All-mountain snowboardy sú určené na objavovanie hôr v celej svojej kráse. Cítia sa ako doma na zjazdovke, prašane aj v parku. Väčšina snowboardistov volí allmountain dosky pre ich veľkú univerzálnosť. Pokiaľ ešte len začínaš alebo si nie si istá, čo presne potrebuješ, all-mountain snowboard je skvelou voľbou.

Prehnutie: hybrid

Mierny rocker medzi tvojimi chodidlami s prehnutím na špičkách a pätách znamená plný kontakt a kontrolu za všetkých podmienok.

Camber/Rocker/Camber

Rocker Type

Tvar: directional

Flex: stredný (4/10)

Miera ohybu snowboardu sa medzi doskami výrazne líši. Hodnotenie pružnosti snowboardu nemusí byť nutne štandardizované medzi výrobcami, takže sa môže líšiť od značky k značke. Mnoho výrobcov uvádza číselné hodnotenie v rozmedzí od 1 do 10, pričom 1 je najmäkšia a 10 je najtuhšia. Všeobecne nájdeš hodnotenie pružnosti 1-2 ako mäkká, 3-5 ako stredná, 6-8 ako tuhá a 9-10 ako veľmi tuhá.

Medium

Jadro : drevo

Kind Hearted Core – mäkšie drevo

Inserty na viazanie : 2 x 4

Hrana: Magne-Traction

Technológia, ktorá vďaka siedmim strategicky umiestneným výstupkom na hrane drží a poskytuje kontrolu za všetkých podmienok vrátane zľadovatených platní.

Tabuľka veľkostí:

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore