0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Smith LEVEL MIPS Matte French Navy Limelight

Katalógové číslo: 90060335
Model: LEVEL MIPS
129,90 € 199,84 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Helma na snowboard alebo lyže SMITH LEVEL

Smith Level je dobre vetraná pomocou 20 vetracích otvorov. V novej sezóne je prepracovaná a vylepšená o samonastavovanie, vďaka ktorému si nastavíte perfektný fit presne podľa vašich predstáv. Dostane vás v bezpečí z parku do backcountry a späť. S okuliarmi Smith tvoria perfektný celok. Helma na snowboard alebo lyže.

20 uzatvárateľných vetracích otvorov.

AirEvac ventilation Ďalšie úroveň vo splynutie okuliarov a helmy. Rozmiestnené ventilačné otvory, tak ako vnútorné EPS kanáliky, zvyšujú prúdenie vzduchu, odvádza teplo a privádza vzduch, aby sa predišlo zahmlievaniu skiel. Svieža, suchý vzduch je konzistentne vháňaný do okuliarov a teplý, vlhký vzduch je vypúšťaný cez jazdcovu hlavu preč do okolia v zadnej časti helmy.

Aerocore construction featuring Koroyd - Vyrobené pre ochranu tých najnáročnejších a najpokročilejších jazdcov. Vďaka tejto technológii je helma schopná absorbovať viac energie, než tradičné helmy a znížiť jej rýchlosť pri náraze, čím zníži veľkosť finálneho otrasu a rozloží energiu po celej konštrukcii.

technológia MIPS (Impact Protection System Multi-directional): vnútorná vložka MIPS s elastoméry, pri náraze dôjde k miernemu pohybu škrupiny, vďaka ktorej sa zníži rotačné sily a zmierni náraz

Low-Profile Regulator Adjustable Climate Control - Efektívne ovládanie priechodu vzduchu helmou pre optimálny tepelný komfort.

VaporFit - Nastaviteľný systém.

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore