0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Smith SQUAD Ac Desiree Melancon | ChromaPo

Katalógové číslo: 90061240
Model: SQUAD
85,64 € 107,05 €
Zľava: 20%
Kúpiť

Okuliare na snowboard alebo lyže SMITH SQUAD

Cylindrická skla Squad vyrobená z Carbonic-X materiálu odlievaného do formy sú tvrdá as technológiou TLT, Fog-X a ChromaPop Vám dodajú krásne jasné videnie. Minimalistický rámček s integrovaným strapom sa silikónom eliminuje potrebu ďalších pohyblivých častí. Vďaka tomu bude všetko fungovať, tak ako má a vy sa môžete sústrediť len na svoju zábavu. Okuliare na snowboard alebo lyže.

Cylindrické sklo s technológiou ChromaPop
V balení 1 ChromaPop sklo do pekného a 1 žlté do zlého počasia
Cylindrická skla vybavená karbónovou vrstvou proti poškriabaniu a šmuhám ponúka vďaka technológii TLT neskreslený výhľad.
Hydrofilné chemické ošetrenie vytvára na vnútornej strane skiel mikroskopicky zvrásnený povrch, ktorý pohlcuje vlhkosť a zamedzuje tak vytváraniu zahmleniu. 5X Anti-Fog je v prevencii zahmleniu podľa laboratórnych testov 5x účinnejší, než akákoľvek konkurenčná skla na trhu.
Okuliare sú vybavené širokým opaskom, ktorý je navyše po vnútornej strane potiahnutý silikónom, aby okuliare lepšie držali na helme.
Rám okuliarov je potiahnutý dvoma vrstvami antibakteriálne peny, ktorá je veľmi príjemná a citlivá ku každej pokožke.
Okuliare Smith sú plne kompatibilné s helmou Smith, čo z týchto dvoch komponentov vytvára dokonalý celok v boji proti zahmlievaniu.
Balenie obsahuje puzdro z mikrovlákien

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Hore