0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Smith SQUAD XL Sport White | ChromaPop Everyd

Katalógové číslo: 90061530
Model: SQUAD XL
91,20 € 140,30 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Okuliare na snowboard alebo lyže SMITH Squad XL

Najväčší cylindrické okuliare značky Smith. Masívne cylindrická skla z Carbonic-X materiálu sú pevná a odolná. Technológia Fog-X proti zahmlievaniu a ChromaPop dodáva krištáľovo čistý výhľad. Veľkosť porasty dopĺňa široký strap so silikónom. Základné technológie a veľký rozmer sú ideálne pre každodenné využitie. Okuliare na snowboard alebo lyže.

Vďaka väčším rozmerom sú tieto okuliare vhodné skôr pre väčšie tvár a poskytujú perfektný zorný uhol.
Cylindrická skla vybavená karbónovou vrstvou proti poškriabaniu a šmuhám ponúka vďaka technológii TLT neskreslený výhľad.
Hydrofilné chemické ošetrenie vytvára na vnútornej strane skiel mikroskopicky zvrásnený povrch, ktorý pohlcuje vlhkosť a zamedzuje tak vytváraniu zahmleniu. 5X Anti-Fog je v prevencii zahmleniu podľa laboratórnych testov 5x účinnejší, než akákoľvek konkurenčná skla na trhu.
Okuliare sú vybavené širokým opaskom, ktorý je navyše po vnútornej strane potiahnutý silikónom, aby okuliare lepšie držali na helme.
Rám okuliarov je potiahnutý dvoma vrstvami antibakteriálne peny, ktorá je veľmi príjemná a citlivá ku každej pokožke.
Okuliare Smith sú plne kompatibilné s helmou Smith, čo z týchto dvoch komponentov vytvára dokonalý celok v boji proti zahmlievaniu.
Balenie obsahuje puzdro z mikrovlákien

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Hore