• Burton Concord Speedzone black
  Doprava zadarmo

  Burton Concord Speedzone black

  podzim/zima 2017
  194,30 €
 • Burton Moto Boa maroon/blue
  Doprava zadarmo

  Burton Moto Boa maroon/blue

  Burton Moto Boa maroon/blue Pánske snowboardové topánky. Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu topánky o celé jedno číslo. Znamená to, že veľkosť 10 je naozaj veľkosť 10, ale veľkosť stopy je 9. Kratšie, ľahšie a uhladenejší pre dokonalý fit. Speed ??Zone Lacing System - pre rok 2016 vylepšený Speed ??Zone, ktorý predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. Je prakticky nezničiteľný, a to je dôvod, prečo ho používajú napr. Kaskadéri, hasiči alebo záchranári. Integrated Liner Lacing - integrované šnurovanie pre pevné utiahnutie vnútornej topánky. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom. DynoLite Outsole - zredukovaním hmotnosti o 20% DynoLite podrážka ponúka skvelé odpruženie, lepší pocit z jazdy a konzistentné podporu. Tento exkluzívny dizajn bol zhotovený z pružnej zmesi špeciálne tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazom a mrazivým teplotám. Soft Flex Tongue - mäkkým nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 3.
  160,81 €
 • Burton Moto Speedzone gray
  Doprava zadarmo

  Burton Moto Speedzone gray

  Burton Moto Speedzone gray Pánske snowboardové topánky. Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu topánky o celé jedno číslo. Znamená to, že veľkosť 10 je naozaj veľkosť 10, ale veľkosť stopy je 9. Kratšie, ľahšie a uhladenejší pre dokonalý fit. Speed ??Zone Lacing System - pre rok 2016 vylepšený Speed ??Zone, ktorý predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. Je prakticky nezničiteľný, a to je dôvod, prečo ho používajú napr. Kaskadéri, hasiči alebo záchranári. Integrated Liner Lacing - integrované šnurovanie pre pevné utiahnutie vnútornej topánky. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom. DynoLite Outsole - zredukovaním hmotnosti o 20% DynoLite podrážka ponúka skvelé odpruženie, lepší pocit z jazdy a konzistentné podporu. Tento exkluzívny dizajn bol zhotovený z pružnej zmesi špeciálne tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazom a mrazivým teplotám. Soft Flex Tongue - mäkkým nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 3.
  134,00 €
 • Burton Ruler Speedzone black
  Doprava zadarmo

  Burton Ruler Speedzone black

  Burton Ruler Speedzone black Pánske snowboardové topánky pre pokročilých jazdcov. Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu topánky o celé jedno číslo. Znamená to, že veľkosť 10 je naozaj veľkosť 10, ale veľkosť stopy je 9. Kratšie, ľahšie a uhladenejší pre dokonalý fit. Speed ??Zone Lacing System - pre rok 2016 vylepšený Speed ??Zone, ktorý predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. A hlavne, je prakticky nezničiteľný NEW 3M Thinsulate Insulation - novo je vnútorná topánka Imprint 2 vybavená tepelnou izoláciou 3M Thinsulate, ktorá poskytuje dvakrát väčší tepelný komfort pri rovnakej hrúbke. Hreje dokonca aj keď je topánka vnútri mokrá. Lock-Up Cuff - nízkoprofilová vnútorná manžeta nesie šnúrky cez prednú časť nohy okolo členku a zaručuje skvelé držanie päty a ľahké obúvanie a vyzúvanie. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Velcro Liner Closure - vnútorná topánočka sa zapína pomocou suchého zipsu. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom. NEW DynoGRIP Outsole B3 Gel in Heel - tlmenie na päte formované tak, aby topánka vydržala opakované dopady. Rubber Toe / Heel Reinforcements - zosilnená špička a päta pre maximálnu absorpciu nárazov. Power Spine Backstay - jednokomponentná power Spine Backstays pre doladenie stredné / bočné podpory, reakcie od hrany k hrane a trvanlivosti. Flex Notches - strategicky umiestnené zárezy umožňujú hladší a plynulejší bočné a stredné flex, perfektný pre vašu jazdu. Medium Flex Power Up Tongue - stredne pevným nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 6.
  174,19 €
 • Burton Ruler Speedzone black/multi
  Doprava zadarmo

  Burton Ruler Speedzone black/multi

  Burton Ruler Speedzone black/multi Pánske snowboardové topánky pre pokročilých jazdcov. Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu topánky o celé jedno číslo. Znamená to, že veľkosť 10 je naozaj veľkosť 10, ale veľkosť stopy je 9. Kratšie, ľahšie a uhladenejší pre dokonalý fit. Speed ??Zone Lacing System - pre rok 2016 vylepšený Speed ??Zone, ktorý predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. A hlavne, je prakticky nezničiteľný NEW 3M Thinsulate Insulation - novo je vnútorná topánka Imprint 2 vybavená tepelnou izoláciou 3M Thinsulate, ktorá poskytuje dvakrát väčší tepelný komfort pri rovnakej hrúbke. Hreje dokonca aj keď je topánka vnútri mokrá. Lock-Up Cuff - nízkoprofilová vnútorná manžeta nesie šnúrky cez prednú časť nohy okolo členku a zaručuje skvelé držanie päty a ľahké obúvanie a vyzúvanie. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Velcro Liner Closure - vnútorná topánočka sa zapína pomocou suchého zipsu. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom. NEW DynoGRIP Outsole B3 Gel in Heel - tlmenie na päte formované tak, aby topánka vydržala opakované dopady. Rubber Toe / Heel Reinforcements - zosilnená špička a päta pre maximálnu absorpciu nárazov. Power Spine Backstay - jednokomponentná power Spine Backstays pre doladenie stredné / bočné podpory, reakcie od hrany k hrane a trvanlivosti. Flex Notches - strategicky umiestnené zárezy umožňujú hladší a plynulejší bočné a stredné flex, perfektný pre vašu jazdu. Medium Flex Power Up Tongue - stredne pevným nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 6.
  174,19 €
 • Gravity Recon black
  Doprava zadarmo -20%

  Gravity Recon black

  Odolné a spolehlivé pánské snb boty Gravity Recon Black jsou určené zejména pro příležitostné a začínající jezdce. Poskytnou jim dostatečnou oporu, odezvu i komfort. Vnitřní bota má vlastní utahování pro přesný fit a mají klasické tkaničkové utahování. Specifikace: - Rubber Outsole - podrážka z odolné gumy, obsahuje zesílené panely pro větší odolnost při dopadech a delší životnost. - 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk přesně kopíruje nohu a zaručuje tak celodenní pohodlí. - Flexible Cuff - měkká a ohebná manžeta zaručuje flexibilitu a pohodlí. - New Stretch Link Design - pružný panel mezi horní a spodní částí boty v oblasti kotníku umožňuje přirozený ohyb nohy. - Long Lasting Shell - svršek bot je zhotoven ze syntetických materiálů, které jsou odolné proti oděru a opotřebení, zaručují dlouhou životnost bot. - Comfort Liner - pohodlná vnitřní vložka se samostatným rychlým utahováním. - Standard Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček s kovovými háčky.
  100,44 €
 • K2 Maysis black
  Doprava zadarmo -20%

  K2 Maysis black

  Pánské snowboard boty K2 Maysis jsou modelem na které se pějí ódy ze všech stran. Neznáme ve svém okolí ridera, který by si je nechválil. Těžko říct, jestli za jejich oblíbenost může všestrannost, příjemný anatomický tvar boty, nízká hmotnost nebo rychlozapínací systém BOA. - Flex 6/10 - Konstrukce: Endo Construction - Endo konstrukce je úplně nový systém přístupu k výrobě snb boty. Nabízí skvělou odezvu, pohodlí a snižuje únavu. - Vložky: Intuition Control Foam 3D - Všestranná vložka je vyrobená z paměťové pěny, vyztužená pásky pro větší podporu kotníku. Komfort zajišťuje vnitřní podrážka z EVA materiálu. Vnitřní botička je vybavená utahovacím systémem Boa Conda. - Stahovací systém: H3 Boa Coiler - Rychlostahovací BOA systém s kolečkem si zamilujete. Nabízí skvělou pevnost utažení při zachování potřebné flexe. - Podrážka: Vibram Pro-Lite Outsole - Kombinuje v sobě maximální odolnost, lehkost a drží jako přibitá na svém místě.
  245,89 €
 • K2 Raider black
  Doprava zadarmo -20%

  K2 Raider black

  Freestyle boty na snowboard Raider od K2 nabízí při tricích nebývalé možnosti pohybu. Jejich jedinečné vlastnosti si užijete v parku, ale i při jibbingu na streetu. Mají vše co potřebujete: rychlé zavazování, odolnou podrážku s dobrým gripem a ideální flexi. - Flex 3/10 - Vložky: Intuition Control Foam 3D - Všestranná vložka je vyrobená z paměťové pěny, vyztužená pásky pro větší podporu kotníku. Komfort zajišťuje vnitřní podrážka z EVA materiálu. Fast in utahovací systém botičky nabízí extrémně rychlé stahování s velmi jednoduchou údržbou. - Stahovací systém: Boa Coiler - Rychlostahovací BOA systém s kolečkem si zamilujete. Nabízí skvělou pevnost utažení při zachování potřebné flexe. - Podrážka: Rubber light Outsole - Podrážka je vyrobená z lehké gumy s maximální odolností. - Marhmellow Dampening - Systém pro absorbci vibrací a menší únavu.
  165,89 €
 • K2 Raider grey
  Doprava zadarmo -20%

  K2 Raider grey

  Freestyle boty na snowboard Raider od K2 nabízí při tricích nebývalé možnosti pohybu. Jejich jedinečné vlastnosti si užijete v parku, na freeridu ale i při jibbingu na streetu. Mají vše co potřebujete: rychlé zavazování, odolnou podrážku s dobrým gripem a ideální flexi. - Flex 5/10 - Vložky: Intuition Control Foam 3D - Všestranná vložka je vyrobená z paměťové pěny, vyztužená pásky pro větší podporu kotníku. Komfort zajišťuje vnitřní podrážka z EVA materiálu. Fast in utahovací systém botičky nabízí extrémně rychlé stahování s velmi jednoduchou údržbou. - Stahovací systém: Boa Coiler - Rychlostahovací BOA systém s kolečkem si zamilujete. Nabízí skvělou pevnost utažení při zachování potřebné flexe. - Podrážka: Rubber light Outsole - Podrážka je vyrobená z lehké gumy s maximální odolností. - Marhmellow Dampening - Systém pro absorbci vibrací a menší únavu.
  165,89 €
 • K2 Seem black
  Doprava zadarmo -20%

  K2 Seem black

  Pánské snowboard boty K2 Seem mají rychloutahovací BOA systém a fast-in vložku, takže budete připraveni vyrazit na svah během pár sekund. Model má paměťovou velice pohodlnou vložku, která se přizpůsobí tvaru vaší nohy. Až si Seemy obujete, tak vás překvapí, jak dobře se s nimy přechází do oblouku. Jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé ridery. - Flex 5/10 - Vložky: Intuition Liner - Všestranná vložka je vyrobená z paměťové pěny, vyztužená pásky pro větší podporu kotníku. Komfort zajišťuje vnitřní podrážka z EVA materiálu. Fast in utahovací systém botičky nabízí extrémně rychlé stahování s velmi jednoduchou údržbou. - Stahovací systém: Boa Coiler - Rychlostahovací BOA systém s kolečkem si zamilujete. Nabízí skvělou pevnost utažení při zachování potřebné flexe.
  148,11 €
 • Nitro Vagabond
  Doprava zadarmo -20%

  Nitro Vagabond

  Lehké a dostupné snowboardové boty s TLS utahováním. Představujeme jedny z nejdostupnějších kvalitních bot na snowboard, model Vagabond. Pohodlí, teplo a lehkost bez ohledu na venkovní teplotu, nebo sněhové podmínky. Podrážka z odolného TPR materiálu, vnitřní botka Cloud 1 má perfektní termoizolační vlatnosti, je lehká, pohodlná a vybavená unikátním systémem Interlock, který ji zajišťuje proti volnému pohybu paty, je tepelně tvarovatelná (vypékací). DLS direct lacing system pro pohodlné utažení, anatomická stélka z EVA podporuje nohu a tepelně izoluje. Samozřejmostí je oblíbený TLS systém šněrování a neméně oblíbený Bail Out systém pro snadnější rozšněrování a vystoupení z boty. Tvrdost bot 4.
  147,85 €
 • Nitro Venture Pro Tls black/navy
  Doprava zadarmo -20%

  Nitro Venture Pro Tls black/navy

  Známé pánské boty s vylepšením o Vibram podrážku. Snowboardová bota musí splňovat čtyři základní požadavky. Musí být precizní, pevná, lehká a pohodlná. Takové jsou přesně boty Venture. Vybaveny excelentní podrážkou VIBRAM ICETREK pro lepší trakci i na kluzkém povrchu, je extrémně odolná, EVA tlumení pod patou, vnitřní botka Cloud 6 má perfektní termoizolační vlatnosti, je lehká a pohodlná, přední panel Flex Toe zajistí pohodlí pro prsty a je tepelně tvarovatelná (vypékací). ILS šněrování vnitřní botky s vylepšeným Re/lace utahováním. Stélka Ortholite o dvojí hustotě materiálu poskytuje podporu, je antibakteriální a dá se prát. Flex link design zajišťuje lepší pohyblivost v kotníku, spolehlivé TLS šněrování, Bail Out systém usnadňuje rozšněrování a vystoupení z boty. Tvrdost bot 8.
  296,00 €
 • Ride Anthem Boa black
  Doprava zadarmo -20%

  Ride Anthem Boa black

  189,63 €
 • Ride Anthem Boa grey
  Doprava zadarmo -20%

  Ride Anthem Boa grey

  189,63 €
 • Ride Insano Focus Boa black
  Doprava zadarmo -20%

  Ride Insano Focus Boa black

  311,11 €
 • Ride Jackson Boa grey
  Doprava zadarmo -20%

  Ride Jackson Boa grey

  222,22 €
 • Ride Rook Boa black
  Doprava zadarmo -20%

  Ride Rook Boa black

  162,96 €
 • DC Judge army green
  Doprava zadarmo -20%

  DC Judge army green

  Snowboardové boty DC Judge Army Green se řadí mezi tvrdší modely, můžete se díky tomu těšit na velmi rychlé reakce snowboardu. Boty jsou vybavené BOA systémem pro velmi rychlé utahování. - Flex: 8/10 - Vložka: Black Liner - Obsahuje technologii Aerotech Ventilation, která pomáhá odvádět pot od nohy a udrží vás tak celý den v maximálním pohodlí. Navíc je vložka vyrobená z paměťového materiálu, který se přizpůsobí anatomii vaší nohy, takže vás boty nebudou nikde tlačit. - Zapínání: Dual Boa Closure Systém With H3 Coiler Reel - Velmi rychlé BOA utahování pomocí kolečka, které drží a nabízí ideální poměr podpory nohy a flexe. - Podrážka: Vibram Outsole - Odolná vibramová podrážka s patentem od DC patří mezi nejlehčí na světě. - Ventilace: Aerotech Ventilation - Integrovaný ventilační systém pomáhá transportovat pot od nohy. - Heat foil: Tehnologie zajišťující ideální teplotu nohy i v nejtěžších mrazech.
  265,19 €
 • DC Scout black
  Doprava zadarmo -20%

  DC Scout black

  podzim/zima 2017
  176,30 €
 • Vans Encore black/white
  Doprava zadarmo -20%

  Vans Encore black/white

  podzim/zima 2017
  156,74 €

12sk-null

sk-null

Mesto / obec

PSČ

Legenda

sk-null sk-null
sk-null sk-null
sk-null sk-null
sk-null sk-null
sk-null sk-null

Potvrdiť x

Tento web používa cookies

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Obchodné podmienky