• K2 Contour burgundy
  Doprava zadarmo -35%

  K2 Contour burgundy

  podzim/zima 2017
  199,78 €
 • K2 Estate black
  Doprava zadarmo -35%

  K2 Estate black

  podzim/zima 2017
  227,48 €
 • K2 Sapera black
  Doprava zadarmo -35%

  K2 Sapera black

  podzim/zima 2017
  161,26 €
 • Burton Mint Speedzone black/multi
  Doprava zadarmo

  Burton Mint Speedzone black/multi

  Burton Mint Speedzone black/multi dámske topánky. Mäkké, pružné, tolerantná, s nevyhnutnými technológiami pre udržanie vašich nôh v suchu, teple a pohodlie po celý deň. Disponujú tepelne tvarovateľnou vložkou a systémom rýchleho šnurovanie pre perfektný fit. Women-Specific True Fit Design - True Fit predstavuje ženský špecifický dizajn. Speed ??Zone Lacing System - Speed ??Zone predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. Je prakticky nezničiteľný, a to je dôvod, prečo ho používajú napr. Kaskadéri, hasiči alebo záchranári. Integrated Liner Lacing - integrované šnurovanie pre pevné utiahnutie vnútornej topánky. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom, ktorý je dispozícii u vášho obchodníka. Hot Pockets - vybrané dámske Imprint vložky obsahujú kapsu na jednorázový ohrievač. Stačí vložiť ohrievač do neoprénového rukáva, ktorý sa nachádza na hornej strane vložky, a užívať si skvelý pocit tepla. DynoLite Outsole - zredukovaním hmotnosti o 20% DynoLite podrážka ponúka skvelé odpruženie, lepší pocit z jazdy a konzistentné podporu. Tento exkluzívny dizajn bol zhotovený z pružnej zmesi špeciálne tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazom a mrazivým teplotám. NEW 1: 1 Soft Flex Tongue - mäkký jazyk navrhnutý špeciálne pre každú veľkosť topánky zvlášť. Mäkkým nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - všetky topánky Burton majú vylepšený jazyk o vnútornej klin, ktorý zaistí spodok topánky a udrží ho v teple a suchu. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 3.
  134,00 €
 • Burton Concord Speedzone black
  Doprava zadarmo

  Burton Concord Speedzone black

  podzim/zima 2017
  194,30 €
 • Burton Invader black
  Doprava zadarmo

  Burton Invader black

  Kvalitní boty na snowboard BURTON INVADER si oblíbíte pro jejich univerzální a přesto neobyčejný vzhled, určitě ale i pro jejich vymoženosti co do technologií. Jejich seznam a popis naleznete níže. Technické specifikace a technologie: - - Shrinkage Footprint Reduction Technology - systém redukující velikost stopy boty o celé jedno číslo. Znamená to, že velikost boty odpovídá ve velikosti 10 desítce, ale velikost stopy je 9. Kratší stopa zaručuje dokonalý fit a pohodlnější chůzi. - Traditional Lacing - klasický systém šnerovacích tkaniček. - Vnitřní bota Imprint 1 s Integrated Liner Lacing System - integrované šněrování pro pevné utažení vnitřní botičky, která je vyrobená z měkké a prodyšné látky. - DynoLite Outsole - zredukováním hmotnosti o 20 % nabízí DynoLite podrážka efektivnější odpružení, součástí je i větší podpora a lepší pocit z jízdy. Podrážka nejen tlumí nárazy, ale je odolná i vůči změnám teploty. - Soft Flex Tongue - měkký a flexivilní jazyk zaručuje pohodlný pohyb a vůbec celkový komfort pro kotník a celou nohu. - Total Comfort Construction - konstrukce zaručující celoplošné pohodlí a komfort. Tyhle boty nebudete chtít žádnou zimu sundat! - Snow-Proof Internal Gusset - jazyk má navíc vnitřní manžetu, která udržuje spodní částy boty v suchu a teple. - Vložka EVA Molded Footbed Level 2. - Středně tvrdé boty (střední tuhost).
  113,89 €
 • Burton Mint Boa black
  Doprava zadarmo

  Burton Mint Boa black

  podzim/zima 2017
  160,81 €
 • Burton Mint Speedzone tan
  Doprava zadarmo

  Burton Mint Speedzone tan

  podzim/zima 2017
  134,00 €
 • Burton Moto Boa maroon/blue
  Doprava zadarmo

  Burton Moto Boa maroon/blue

  Burton Moto Boa maroon/blue Pánske snowboardové topánky. Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu topánky o celé jedno číslo. Znamená to, že veľkosť 10 je naozaj veľkosť 10, ale veľkosť stopy je 9. Kratšie, ľahšie a uhladenejší pre dokonalý fit. Speed ??Zone Lacing System - pre rok 2016 vylepšený Speed ??Zone, ktorý predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. Je prakticky nezničiteľný, a to je dôvod, prečo ho používajú napr. Kaskadéri, hasiči alebo záchranári. Integrated Liner Lacing - integrované šnurovanie pre pevné utiahnutie vnútornej topánky. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom. DynoLite Outsole - zredukovaním hmotnosti o 20% DynoLite podrážka ponúka skvelé odpruženie, lepší pocit z jazdy a konzistentné podporu. Tento exkluzívny dizajn bol zhotovený z pružnej zmesi špeciálne tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazom a mrazivým teplotám. Soft Flex Tongue - mäkkým nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 3.
  160,81 €
 • Burton Ruler Speedzone black
  Doprava zadarmo

  Burton Ruler Speedzone black

  Burton Ruler Speedzone black Pánske snowboardové topánky pre pokročilých jazdcov. Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu topánky o celé jedno číslo. Znamená to, že veľkosť 10 je naozaj veľkosť 10, ale veľkosť stopy je 9. Kratšie, ľahšie a uhladenejší pre dokonalý fit. Speed ??Zone Lacing System - pre rok 2016 vylepšený Speed ??Zone, ktorý predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. A hlavne, je prakticky nezničiteľný NEW 3M Thinsulate Insulation - novo je vnútorná topánka Imprint 2 vybavená tepelnou izoláciou 3M Thinsulate, ktorá poskytuje dvakrát väčší tepelný komfort pri rovnakej hrúbke. Hreje dokonca aj keď je topánka vnútri mokrá. Lock-Up Cuff - nízkoprofilová vnútorná manžeta nesie šnúrky cez prednú časť nohy okolo členku a zaručuje skvelé držanie päty a ľahké obúvanie a vyzúvanie. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Velcro Liner Closure - vnútorná topánočka sa zapína pomocou suchého zipsu. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom. NEW DynoGRIP Outsole B3 Gel in Heel - tlmenie na päte formované tak, aby topánka vydržala opakované dopady. Rubber Toe / Heel Reinforcements - zosilnená špička a päta pre maximálnu absorpciu nárazov. Power Spine Backstay - jednokomponentná power Spine Backstays pre doladenie stredné / bočné podpory, reakcie od hrany k hrane a trvanlivosti. Flex Notches - strategicky umiestnené zárezy umožňujú hladší a plynulejší bočné a stredné flex, perfektný pre vašu jazdu. Medium Flex Power Up Tongue - stredne pevným nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 6.
  174,19 €
 • Burton Ruler Speedzone black/multi
  Doprava zadarmo

  Burton Ruler Speedzone black/multi

  Burton Ruler Speedzone black/multi Pánske snowboardové topánky pre pokročilých jazdcov. Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu topánky o celé jedno číslo. Znamená to, že veľkosť 10 je naozaj veľkosť 10, ale veľkosť stopy je 9. Kratšie, ľahšie a uhladenejší pre dokonalý fit. Speed ??Zone Lacing System - pre rok 2016 vylepšený Speed ??Zone, ktorý predstavuje ľahký a rýchly spôsob šnurovanie. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakciu s menšou námahou. A hlavne, je prakticky nezničiteľný NEW 3M Thinsulate Insulation - novo je vnútorná topánka Imprint 2 vybavená tepelnou izoláciou 3M Thinsulate, ktorá poskytuje dvakrát väčší tepelný komfort pri rovnakej hrúbke. Hreje dokonca aj keď je topánka vnútri mokrá. Lock-Up Cuff - nízkoprofilová vnútorná manžeta nesie šnúrky cez prednú časť nohy okolo členku a zaručuje skvelé držanie päty a ľahké obúvanie a vyzúvanie. Inner Lace Lock - ľahko uzamykateľný vnútorný dizajn je obsiahnutý vo všetkých Burton topánkach, je prispôsobený pre jednoduché ovládanie jednou rukou. Velcro Liner Closure - vnútorná topánočka sa zapína pomocou suchého zipsu. Heat-Moldable - všetky Burton vložky do topánok je možné si nechať tepelne vytvarovať špeciálnym EMU systémom. NEW DynoGRIP Outsole B3 Gel in Heel - tlmenie na päte formované tak, aby topánka vydržala opakované dopady. Rubber Toe / Heel Reinforcements - zosilnená špička a päta pre maximálnu absorpciu nárazov. Power Spine Backstay - jednokomponentná power Spine Backstays pre doladenie stredné / bočné podpory, reakcie od hrany k hrane a trvanlivosti. Flex Notches - strategicky umiestnené zárezy umožňujú hladší a plynulejší bočné a stredné flex, perfektný pre vašu jazdu. Medium Flex Power Up Tongue - stredne pevným nastavením profilu jazyka je umožnené kontrolovať jeho ohybnosť a zvýšiť jeho schopnosť obaliť nohu a členok pre väčšie pohodlie. Total Comfort Construction - nová konštrukcia, ktorá zaručuje každodenný pocit pohodlia, od prvej chvíle, sezónu za sezónou. Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple. Level 1 Molded EVA Footbed. Tuhosť 6.
  174,19 €
 • Gravity Aura black
  Doprava zadarmo -20%

  Gravity Aura black

  Boty Gravity Aura Black určené pro začínající a rekreační jezdkyně. Jsou velice výhodnou investicí, kdy za příznivou cenu nabízejí perfektní podporu, odolnost, odezvu a také komfort. Vnitřní bota má samostatné stahování a hřejivou podšívku. Specifikace: - Rubber Outsole - podrážka z odolné gumy, obsahuje zesílené panely pro větší odolnost při dopadech a delší životnost. - 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk přesně kopíruje nohu a zaručuje tak celodenní pohodlí. - Flexible Cuff - měkká a ohebná manžeta zaručuje flexibilitu a pohodlí. - New Stretch Link Design - pružný panel mezi horní a spodní částí boty v oblasti kotníku umožňuje přirozený ohyb nohy. - Long Lasting Shell - svršek bot je zhotoven ze syntetických materiálů, které jsou odolné proti oděru a opotřebení, zaručují dlouhou životnost bot. - Comfort Liner - pohodlná vnitřní vložka se samostatným rychlým utahováním. - Standard Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček s kovovými háčky.
  100,44 €
 • Gravity Aura light grey
  Doprava zadarmo -20%

  Gravity Aura light grey

  Boty Gravity Aura Light Grey určené pro začínající a rekreační jezdkyně. Jsou velice výhodnou investicí, kdy za příznivou cenu nabízejí perfektní podporu, odolnost, odezvu a také komfort. Vnitřní bota má samostatné stahování a hřejivou podšívku. Specifikace: - Rubber Outsole - podrážka z odolné gumy, obsahuje zesílené panely pro větší odolnost při dopadech a delší životnost. - 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk přesně kopíruje nohu a zaručuje tak celodenní pohodlí. - Flexible Cuff - měkká a ohebná manžeta zaručuje flexibilitu a pohodlí. - New Stretch Link Design - pružný panel mezi horní a spodní částí boty v oblasti kotníku umožňuje přirozený ohyb nohy. - Long Lasting Shell - svršek bot je zhotoven ze syntetických materiálů, které jsou odolné proti oděru a opotřebení, zaručují dlouhou životnost bot. - Comfort Liner - pohodlná vnitřní vložka se samostatným rychlým utahováním. - Standard Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček s kovovými háčky.
  100,44 €
 • Gravity Micra white
  Doprava zadarmo -35%

  Gravity Micra white

  podzim/zima 2017
  76,81 €
 • Gravity Micro black
  Doprava zadarmo -35%

  Gravity Micro black

  podzim/zima 2017
  76,81 €
 • Gravity Recon black
  Doprava zadarmo -20%

  Gravity Recon black

  Odolné a spolehlivé pánské snb boty Gravity Recon Black jsou určené zejména pro příležitostné a začínající jezdce. Poskytnou jim dostatečnou oporu, odezvu i komfort. Vnitřní bota má vlastní utahování pro přesný fit a mají klasické tkaničkové utahování. Specifikace: - Rubber Outsole - podrážka z odolné gumy, obsahuje zesílené panely pro větší odolnost při dopadech a delší životnost. - 3D Molded Tongue - anatomicky tvarovaný 3D jazyk přesně kopíruje nohu a zaručuje tak celodenní pohodlí. - Flexible Cuff - měkká a ohebná manžeta zaručuje flexibilitu a pohodlí. - New Stretch Link Design - pružný panel mezi horní a spodní částí boty v oblasti kotníku umožňuje přirozený ohyb nohy. - Long Lasting Shell - svršek bot je zhotoven ze syntetických materiálů, které jsou odolné proti oděru a opotřebení, zaručují dlouhou životnost bot. - Comfort Liner - pohodlná vnitřní vložka se samostatným rychlým utahováním. - Standard Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček s kovovými háčky.
  100,44 €
 • Gravity Sage black
  Doprava zadarmo -20%

  Gravity Sage black

  109,33 €
 • K2 Haven black
  Doprava zadarmo -20%

  K2 Haven black

  podzim/zima 2017
  165,89 €
 • K2 Maysis black
  Doprava zadarmo -20%

  K2 Maysis black

  Pánské snowboard boty K2 Maysis jsou modelem na které se pějí ódy ze všech stran. Neznáme ve svém okolí ridera, který by si je nechválil. Těžko říct, jestli za jejich oblíbenost může všestrannost, příjemný anatomický tvar boty, nízká hmotnost nebo rychlozapínací systém BOA. - Flex 6/10 - Konstrukce: Endo Construction - Endo konstrukce je úplně nový systém přístupu k výrobě snb boty. Nabízí skvělou odezvu, pohodlí a snižuje únavu. - Vložky: Intuition Control Foam 3D - Všestranná vložka je vyrobená z paměťové pěny, vyztužená pásky pro větší podporu kotníku. Komfort zajišťuje vnitřní podrážka z EVA materiálu. Vnitřní botička je vybavená utahovacím systémem Boa Conda. - Stahovací systém: H3 Boa Coiler - Rychlostahovací BOA systém s kolečkem si zamilujete. Nabízí skvělou pevnost utažení při zachování potřebné flexe. - Podrážka: Vibram Pro-Lite Outsole - Kombinuje v sobě maximální odolnost, lehkost a drží jako přibitá na svém místě.
  245,89 €
 • K2 Raider black
  Doprava zadarmo -20%

  K2 Raider black

  Freestyle boty na snowboard Raider od K2 nabízí při tricích nebývalé možnosti pohybu. Jejich jedinečné vlastnosti si užijete v parku, ale i při jibbingu na streetu. Mají vše co potřebujete: rychlé zavazování, odolnou podrážku s dobrým gripem a ideální flexi. - Flex 3/10 - Vložky: Intuition Control Foam 3D - Všestranná vložka je vyrobená z paměťové pěny, vyztužená pásky pro větší podporu kotníku. Komfort zajišťuje vnitřní podrážka z EVA materiálu. Fast in utahovací systém botičky nabízí extrémně rychlé stahování s velmi jednoduchou údržbou. - Stahovací systém: Boa Coiler - Rychlostahovací BOA systém s kolečkem si zamilujete. Nabízí skvělou pevnost utažení při zachování potřebné flexe. - Podrážka: Rubber light Outsole - Podrážka je vyrobená z lehké gumy s maximální odolností. - Marhmellow Dampening - Systém pro absorbci vibrací a menší únavu.
  165,89 €

1234sk-null

sk-null

Mesto / obec

PSČ

Legenda

sk-null sk-null
sk-null sk-null
sk-null sk-null
sk-null sk-null
sk-null sk-null

Potvrdiť x

Tento web používa cookies

Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Obchodné podmienky