0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Switchback BLOW

Katalógové číslo: 90068201
Model: BLOW
104,22 € 160,34 €
Zľava: 35%
Kúpiť

Viazanie na snowboard SWITCHBACK BLOW

Freestylové viazanie Switchback Blow je vhodné do parku, na zjazdovku aj na street jib jazdenie a pre všetky od začiatočníkov po skúsených riderov, v módnych farbách as množstvom vychytávok.

Switchback viazanie prináša modulárny prístup k viazaniu, kde sa každý rozhodne, ako budú vyzerať jeho jednotlivé komponenty. Vyberte si z ponúkaných častí, vyberte si farbu, potom viazanie zložte behom pár minút bez nutnosti použiť akéhokoľvek náradia. Áno, naozaj, žiadne náradie! Jediným momentom, kedy budete potrebovať skrutkovač je, až budete viazanie prirábať na vaše doska!

Origin Baseplate: základňa je čo najviac odľahčená o prebytočný materiál, ktorý prichádza do kontaktu so snowboardom. Spodná časť je vybavená gumovou objímkou, ktorá je vložená pozdĺž spodného okraja viazania. Táto guma skvele tlmí všetky vibrácie aj dopady. Pod špičkou a pätou je gumy o niečo menej, čím sa docielilo lepšieho prenosu energie z viazania do hrany snowboardu.

Intergrated Pad: základné polstrace, ktoré je strategicky umiestnená na špičke a päte základne.

Midback: pätka, ktorá bola navrhnutá pôvodne pre jazdcov s menšou nohou, ale stala sa obľúbenou medzi jazdcami, ktorí hľadali väčšiu slobodu s menšou odozvou. Patka vhodná pre parkové jazdenie a špeciálne pre dievčatá.

Miller Strap: strap tvorený z TPU sieťky, ktorej tvar je navrhnutý tak, aby čo najlepšie obopínala topánku. Miller Strap vytvára extrémne pevné uchytenie topánky vo viazaní, ale bez straty pružnosti!

inserty: 4 x 4 aj The Chanell od Burton

Veľkosti viazanie: S 34-39, M 39-43, L 43-46

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.cz, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore