0,
Cena celkom: 0 €
Nakúpte ešte za 200 €
a máte dopravu ZADARMO!Switchback BLOW black

Katalógové číslo: 51956769
Model: BLOW
139,63 € 199,78 €
Zľava: 30%
Kúpiť

Switchback BLOW black je stredne mäkké viazanie , ktorého súčasťou je Flatback Highbacks pre tú správnu podporu. Miller straps sú ideálne na freestyle, pri ktorých nechýba gumové tlmenie pre prirodzený pocit na doske. To všetko prispieva k super hravej jazde v parku aj mimo neho. Uži si ničím neobmedzenú jazdu s Switchback BLOW black.

Úroveň: stredne pokročilý

Flex : stredný

Stredná

Baseplate:
  • Solid Base - V strekovaný do patentovanej zmesi nylonu a skleného vlákna pre zaistenie optimálnej pružnosti, odozvy, odpruženia a pevnosti s minimálnou záťažou. Ide o osvedčenú platformu, ktorá sa dobre ohýba s tvojou doskou. 
  • EVA Footbed - Integrované EVA polstrovanie na zníženie vibrácií.
Highback:
  • Flatback Highback - Eiki Helgason navrhol Flatback Highback pre odozvu od päty k špičke. Jeho minimálne zakrivenie ho robí super flexibilnými pre jibbing a graby. Jeho vysoká výška podporuje vysokorýchlostný carving a bezpečnejšie dopady. Je anatomicky tvarovaný a má regulovateľný náklon dopredu na nastavenie požadovanej citlivosti.
  • Adjustable Forward Lean
Straps:
  • Miller Straps - J sú flexibilné, vopred zakrivené a tvarovo padnúce tak, aby obopínali obrysy každej topánky. Perforovaná sieťovina ich robí pružnejšími a znižuje miesta zovretia, zatiaľ čo vonkajší pásik rovnomerne rozkladá tlak na chodidlo. Ideálne pre freestyle jazdenie a pre jazdcov, ktorí oceňujú flexibilitu a mobilitu.

Kompatibilita s inzertmi: 2x4, 4x4, Channel

Ak potrebujete viac informácií k tomuto produktu napíšte nám na info@esatna.sk, radi Vám pomôžeme.Novinky


Hore